Stínicí přístřešky

Posuvné přístřešky nejen pro Vaši pergolu

Praktické řešení nejen pro Vaši pergolu - nepromokavá látka

Každá pergola se skládá z pevné konstrukce, na jejichž střeše je nepromokavá látka uchycena v kolejnicích. Stínicí pergoly však využívají jednoduchého konceptu, kdy se látka pouhým stisknutím tlačítka svine ke stěně domu a tak se vám naskytne pohled na otevřenou oblohu.

Rolety jsou vyrobeny ze speciální tkaniny, která zvládne odrážet teplo, chránit před větrem i deštěm. Přesto propouští vzduch, takže je pod pergolou příjemně i v létě. Navíc není vidět dovnitř, ale ven ano.

  • ochrana před sluncem a UV zářením
  • ochrana před deštěm
  • kompletní řešení včetně konstrukce
  • instalace k RD či jako samostatně stojící

Maximální využití na jaře i na podzim

Pro podzimní využití může být pergola dovybavena bočními screenovými roletami. Rolety jsou ovládané motorem a lze je stáhnout pouhým stisknutím tlačítka na ovladači.

Jak je to v zimě?

Použití je možné téměř celoročně, tedy i v zimě. Menším nedostatkem na funkčnosti je, že výrobce nedoporučuje zatížení sněhem. Řešením je nechat při hustším sněžení plachtu svinutou ke zdi domu. Ta se schová pod stříšku, pod kterou je i motor a sníh tak plachtu neohrozí. Při teplotách pod nulou a sněžení je stejně příjemnější zůstat v teple domova než vysedávat na terase.

Posuvné zastřešení pergoly a jeho výhody

Největší předností je možnost absolutního otevření nebo zavření pergoly. Na rozdíl od zimní zahrady stínící pergola v létě nebude nikdy působit jako skleník

Vše se jednoduše ovládá, má dokonale vyřešený odtok vody a na místě je i poukázat na dokonale čistý design.

Reference od našich zákazníků

Firmu môžem len doporučit. Profi pristup, rychlost a príjemná komunikácia. Bol som velmi spokojný.

Marcel Krutek

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Poseďte si i Vy na své zahradě hezky ve stínu. Objednejte si naší hliníkovou pergolu s posuvním zastřešením.