Bioklimatické Pergoly: Stínění, které podtrhne vaši zahradu

04.10.2023

Rádi byste si vytvořili příjemný prostor pro relaxaci, načerpání nových sil po náročném pracovním dni nebo pro setkávání s rodinou a přáteli? Elegantním a moderním řešením jsou biomaticke pergoly. Jak vypadají a jaké vyhody pro vaši zahradu přináší? Pojďme se na to společně podívat.

Designové promyšlená konstrukce, která se stane dominantou zahrady

Konstrukce bioklimaticke pergoly je symbolem elegance i funkčnosti v jednom. Je tvořena více střešními lamelami, které lze ovládat pomocí dálkového ovládání. Tímto způsobem můžete jednoduše upravit množství slunečního světla podle svých aktuálních potřeb.

Tyto lamely nejenže skvěle fungují k regulaci světla, současně zajišťují příjemné klima, díky kterému je možné využívat pergolu po celý rok.


Široká nabídka, ze které si vybere opravdu každý

V nabídce je široká škála možností a barevných variant, abyste mohli zajímavě podtrhnout váš zahradní prostor. Na výběr jsou i různé střešní krytiny a to buďto v podobě polykarbonátu nebo bezpečnostní sklo.

Odolný materiál hliník

Naše pergoly jsou vyrobené velmi odolného materiálu - hliníku. A proč právě hliník? Hliník se stává stále populárnějším stavebním materiálem a je celá řada důvodů proč tomu tak je. Pojďme si několik z nich říct.

Velkou výhodou je nízká hmotnost, což oceňujeme zejména u střešních systémů. Je odolný vůči mechanickému poškození, vlivu času a povětrnostním podmínkám. Tento materiál je i finančně příznivý a nabízí velké množství designových možností.

Využití pergol s otočnou lamelou

Tento typ pergoly zapadne do každé zahrady a nabízí řadu možností využití. Můžete ji využít jako příjemné zastřešené venkovní posezení, jako přístřešek pro auto či jako zastřešení vířivky nebo bazénu.

Hlavní výhody bioklimatických pergol

  1. Bez ohledu na počasí vytvoříte díky otočným lamelám pod pergolou příjemné klima.
  2. Tyto pergoly mohou sloužit jako tradiční venkovní sezení se zastřešením, přístřešek pro vaše auto či jako zastřešený prostor pro váš zahradní bazén. Využití je na vás.
  3. Moderní bioklimatické pergoly jsou vyrobeny z odolného hliníku, který nabízí mnoho variant a provedení. Díky tomu se stanou zajímavým doplňkem vaší zahrady.
  4. Hliníkové pergoly jsou téměř bezúdržbové. Na rozdíl od dřeva nevyžadují pravidelnou údržbu a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.


Pokud chcete zjistit více informací o tomto skvělém řešení, stačí nás kontaktovat tady. Jsme tu pro vás!

Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zimní zahrady přinášejí kouzlo a klid přírody do vašeho domova po celý rok. Jsou ideálním místem pro relaxaci, setkávání s přáteli, nebo dokonce pro práci v inspirativním prostředí. Přemýšlíte-li o přidání zimní zahrady k vašemu domu, nechte se inspirovat nápady, které transformují vaše prostory a zároveň nabízí funkčnost a styl.

Venkovní žaluzie nejenže chrání interiér před sluncem a zvyšují soukromí, ale také mohou významně přispět k estetice a energetické efektivitě budovy. Díky moderním technologiím existuje několik způsobů, jak žaluzie ovládat, od tradičních manuálních metod až po pokročilé automatické systémy. V tomto článku prozkoumáme různé dostupné možnosti.

Zimní zahrada může být úžasným přídavkem k vašemu domovu, poskytujícím místo pro relaxaci, pěstování rostlin, nebo jako příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli po celý rok. Postavit zimní zahradu svépomocí může být výzva, ale s dobrým plánem a správnými materiály je to úplně realizovatelný projekt. V tomto článku vám ukážeme, jak na to.