Chcete si dopřát pohodlí na zahradě i během špatného počasí? Pergola je řešením

19.04.2023

Článek na portálu PrahaDnes.info


Každému majiteli venkovního pozemku se otevírají dveře do světa nekonečných možností. Ať už vám bude sloužit k setkávání s přáteli, trávení času s rodinou, pěstování plodin, letnímu relaxu po práci nebo třeba k uzení a grilování, vždy musíte docílit adekvátního pohodlí. To platí nejen během slunečných dní, nýbrž i v případě dešťů, bouřek či sněhu. Jak na to?

Jednoduchá pergola


Nejdříve je nutné poznamenat, že vážně není potřeba ztrácet čas, nervy i finance s výstavbou složitých konstrukcí. Chcete-li se skrýt před přílišným vedrem, větrem, ale i deštěm, jsou jasnou volbou jednoduché pergoly se stínící plachtou.


Samozřejmě byste měli zvolit profesionální řešení s dostatečně pevnou konstrukcí a z dobrých materiálů. Nejlepší poměr ceny a výkonu nabízí hliník, který představuje ohromně odolnou variantu s desítkami a desítkami let bezúdržbové životnosti.


Svou pozornost si zaslouží i samotné stínící plachty, jež budou muset odolávat veškerému náporu vody, větru i sněhu. V daném ohledu se vyplatí držet italských akrylových tkanin. Ty jsou známé svou pevností a stálostí barev.

Projekt na míru


V České republice se pohybuje rovnou několik poctivých společností, díky nimž si lze nechat vytvořit pergolu přesně na míru vašim specifickým požadavkům. Za zmínku stojí třeba firma Hezký stín, jež sbírá zkušenosti už od roku 2004.


Její specializací jsou pergoly, krycí plachty, žaluzie, rolety i speciálně navržené zimní zahrady. Dočkáte se nejen odborné péče a realizace kvalitního a odolného řešení, ale i zaměření zdarma a prodloužené záruky na čtyři roky. Prohlédněte si internetové stránky pod vloženými odkazy a nechte se inspirovat fotografiemi. V případě zájmu použijte formulář a domluvte si veškeré podrobnosti.


Hezký stín
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.czNejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Venkovní žaluzie nejenže chrání vaše okna a interiér před slunečním zářením a zvědavými pohledy, ale také přispívají k estetickému vzhledu vaší fasády. Pravidelné mytí a čištění těchto žaluzií je klíčové pro udržení jejich funkčnosti a vizuálního apelu. V tomto článku se podíváme na to, jak správně umýt venkovní žaluzie, aby byly nejen čisté, ale...

Pěstování vinné révy na pergole není jen atraktivním způsobem, jak vylepšit vaši zahradu, ale může být také začátkem vaší vášně pro výrobu vlastního vína. Pergola nabízí ideální podmínky pro růst a zrání hroznů, díky čemuž se stává nejen funkčním, ale i esteticky příjemným prvkem vašeho exteriéru. V tomto článku se dozvíte, jak úspěšně pěstovat...

Vlastnictví zahrady nabízí spoustu možností, jak kreativně využít volný prostor. Ať už máte malou zahrádku nebo rozlehlý pozemek, existuje mnoho způsobů, jak jej proměnit ve funkční a esteticky příjemné místo. V tomto článku prozkoumáme různé možnosti, co všechno lze na zahradě postavit, a jakým způsobem můžete svůj pozemek co nejlépe využít.