Zastřešení terasy - sklo nebo polykarbonát

Praktické řešení, které Vám umožní využívat Vaši terasu celý rok

Nejčastější způsoby zastřešení terasy

Pergola ke zdi či samostatně stojící, zimní zahrada nebo vchodová stříška.

Všechny tyto, ale i ostatní typy přístřešků nejen pro zastřešení verandy najdete v našem sortimentu. Široký výběr modelů v desítkách rozměrů, typových i na míru. Dřevěné pro milovníky přírodních materiálů, hliníkové pro vyznavače moderního životního stylu.

Designové zahradní pergoly

Sortiment zahradních pergol je ještě širší. Máme pro vás pergoly ke zdi i samostatně stojící. Designové pro všechny, kdo milují originalitu a moderní styl. Levné pergoly stavebnice pro ty, kteří chtějí kvalitu a pohodlí za bezkonkurenčně příznivou cenu. A také dřevěné pergoly na míru pro ty, kdo chtějí mít vše přesně podle svých představ.

Zastřešení terasy přístřeškem na vchod

Hliníkové vchodové stříšky rovněž představují oblíbený způsob zastřešení verandy, nejčastěji jde o předzahrádky restaurací, kaváren, pizzerií... Vybrané modely ke zdi s výplní sklem nebo polykarbonátem, totiž lze jednoduše spojit do libovolně dlouhé sestavy...

Hodnocení od našich zákazníků

Firmu mohu jen doporučit. Profesionalita, ochota, přístup ke klientům - vše na jedničku. Maximální spokojenost s venkovními roletami i pergolou.

Tereza Svobodová

Plánujete zastřešení terasy a potřebujete poradit? Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem nebo přímo objednávkou. Rádi Vám pomůžeme.