Zastřešení terasy

Úvod > Pergoly > Zastřešení terasy

Nejčastější způsoby zastřešení terasy

Pergola ke zdi či samostatně stojící, zimní zahrada nebo vchodová stříška.

Všechny tyto, ale i ostatní typy přístřešků nejen pro zastřešení verandy najdete v našem sortimentu. Široký výběr modelů v desítkách rozměrů, typových i na míru. Dřevěné pro milovníky přírodních materiálů, hliníkové pro vyznavače moderního životního stylu.

Designové zahradní pergoly

Sortiment zahradních pergol je ještě širší. Máme pro vás pergoly ke zdi i samostatně stojící. Designové pro všechny, kdo milují originalitu a moderní styl. Levné pergoly stavebnice pro ty, kteří chtějí kvalitu a pohodlí za bezkonkurenčně příznivou cenu. A také dřevěné pergoly na míru pro ty, kdo chtějí mít vše přesně podle svých představ.

Zastřešení terasy přístřeškem na vchod

Hliníkové vchodové stříšky rovněž představují oblíbený způsob zastřešení verandy, nejčastěji jde o předzahrádky restaurací, kaváren, pizzerií... Vybrané modely ke zdi s výplní sklem nebo polykarbonátem, totiž lze jednoduše spojit do libovolně dlouhé sestavy...

Hodnocení od našich zákazníků

Firmu mohu jen doporučit. Profesionalita, ochota, přístup ke klientům - vše na jedničku. Maximální spokojenost s venkovními roletami i pergolou.

Tereza Svobodová

Potřebovali jsme zastřešení terasy. Práce byla odvedena rychle a kvalitně. Konečně můžeme naplno využívat naší terasu.

Matej Šimonek

Bez konkurenčně profesionální přístup k montáži, následný úklid, a rádi si připlatíme za kvalitní služby a výrobek. Firma Hezký stín rozumí své práci a hlavně vysvětli. Eliminuje případné problémy a mají dlouhé záruky.

Filip Frýček

Po dostavení RD jsme se odhodlali ke koupi zastřešení terasy u Hezkého stínu. Mohu jen chválit.

Josef Zahrádka

Domluvil jsem si u této firmy zastřešení terasy. Vše bylo provedeno rychle a bez žádných problémů. Doporučuji.

Zikmund Štancl

S výsledkem zastřešení terasy jsme spokojeni. Přesně podle našich představ. Každá návštěva nám ji chválí. Materiál velmi kvalitní.

Suchopár Lenka

Vše jsme navrhli společně s firmou. O všem jsem byl informován a všechno jednoduše vysvětlili. Za mě spokojenost.

Nikola a David

Výsledek splnil všechna očekávání. Máme top místo na letní posezení a grilovačky. Ideální. Doporučuji.

Hodina Martin

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Plánujete zastřešení terasy a potřebujete poradit? Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem nebo přímo objednávkou. Rádi Vám pomůžeme.