Sítě proti hmyzu

Úvod > Sítě proti hmyzu

Vlastnosti síťoviny

  • tepelná odolnost -40°C až 100°C
  • barevná stálost
  • dobrá průhlednost při pohledu z místnosti
  • síťovina má ochranu proti UV záření
  • síťovina je nehořlavá a odolná proti plísním
  • sítě jsou omyvatelné

S naší širokou nabídkou sítí proti hmyzu vám pomůžeme efektivně vyřešit vaše nároky při zachování všech vašich estetických a dekorativních požadavků.

Pevné sítě proti hmyzu


Pevné okenní sítě

Pevné okenní sítě jsou nejpoužívanějším řešením jak ochránit obydlí před hmyzem. Sítě se instalují na okna pevně pomocí otočných háčků. Není možné je polohovat, ale lze je kdykoli z okna vyjmout. Profily pevných sítí se vyrábí z hliníkových profilů a síťoviny, která je vyrobena ze sklolaminátového vlákna. Sítě proti hmyzu jsou pevné a odolné proti venkovním vlivům. Rámy sítí je možné vyrobit ve standardních barvách, v RAL barvách, či v dřevo dekoru.

Pevné dveřní sítě

Také dveře lze opatřit pevnou sítí a zabránit tak vniknutí hmyzu. Vyrábí se z hliníkového profilu 50x20mm a ze síťoviny tak, jako u okenních sítí. Na rám dveří se instalují buď v provedení s obyčejnými panty nebo se samouzavíracími panty. Další doplňky dveřních sítí proti hmyzu jsou magnety, madlo a okopový plech proti prokopnutí síťoviny.

Standardně dodávané barvy profilů jsou hnědá a bílá. Na přání zákazníka lze také dodat v barvě RAL i v různých imitacích dřeva.

Plisované sítě proti hmyzu

Okenní i dveřní plisované sítě jsou lehce ovladatelné, praktické a funkční. Jsou elegantním pomocníkem v domácnosti. Plisovanou síť proti hmyzu je možné posouvat v horizontálním i vertikálním směru.

Okenní plisované sítě

Plisované sítě do oken mají stejnou funkci jako dveřní plisované sítě proti hmyzu, liší se jen směrem posunu a to horizontálně. Mají užší profily. Velkou výhodou je jejich polohovatelnost, posun a zastavení v jakékoli poloze.

Při výběru oken se často zaměřujeme na jejich vizuální stránku, tedy nejen na jejich rozměr a členění, ale především povrchovou úpravu. Ať už si zvolíte pro svá okna jakouko-li RAL barvu nebo renolitovou fólii, naše sítě vždy doladíme dle vašich požadavků tak, aby splynuli v jeden kompaktní prvek. Možná je i dvoubarevná kombinace sítí odlišná pro interiér a exteriér.

Dveřní plisované sítě

Nespornou výhodou plisovaných dveřních sítí je jejich využití u rozměrných dveřních otvorů. Velmi komfortní ovládání posunem do stran s možností zastavení v jakékoli poloze je naprosto elegantním a pohodlným řešením. 

Plisé síť se zatahuje do malého hliníkového boxu na jedné ze stran dveřního rámu. V horní části jsou vedeny v U profilu a ve spodní je bezbariérové vedení, které umožní pohodlný přechod na terasu i balkon. Pro dokonalé utěsnění sítě se profily opatřují těsnícími kartáčky a magnetickými pásky. Naše profily jsou charakteristické svou vysokou pevností. Povrchová úprava profilů je dle výběru zákazníka (elox, vypalovaná práškovaná barva, imitace dřeva či laminace Renolitem).

Plisovaná síťovina je vyrobena z pevného materiálu PVC vlákna, odolná proti UV záření, disponuje odolnou konstrukcí a barevnou stálostí. Dodává se v šedé nebo černé barvě.

Maximální rozměry sítí jsou 560 cm x 260 cm

Rolovací sítě proti hmyzu

Okenní a dveřní rolovací sítě

Vyznačují se snadnou manipulací, variabilitou zatažení. Jedná se o rolovací pružinový systém ve vodící liště, která je opatřená těsnícím kartáčem umístěná v horní části u oken a na straně u dveří.

Rolovací sítě do oken se instalují na rám okna, dveří z exteriérové strany a stahují se do boxu. Díky tomu není nutná jejich demontáž v zimním období. Jsou velmi nenápadné.

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna.

Kompletní systém rolovacích sítí včetně boxů a vodících lišt dodáváme ve všech barvách RAL a renolitových fóliích, dle požadavků zákazníka.

Orientační kalkulačka

CENA OD

500  Kč bez DPH

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Ochraňte i Vy svůj domov před dotěrným hmyzem a objednejte si síťku na okna. S výběrem Vám poradíme.

Zákazníci také hledají

Články na blogu