Zatemňovací rolety

Úvod > Rolety > Vnitřní rolety > Zatemňovací rolety

Budí vás brzy ráno sluneční paprsky nebo nemůžete usnout, protože vás ruší světlo z ulice? Naše zatemňovací rolety jsou zde, aby vám pomohly.

Zatemňovací rolety do oken jsou ideální do ložnice, díky čemuž si můžete vychutnat klidné a odpočinkové spánkové prostředí kdykoliv potřebujete. Díky své vynikající funkčnosti jsou však zcela zatemňující rolety na okna vhodné také například do škol či na administrativní pracoviště.

Výsledkem je dokonalá tma v jakoukoliv denní dobu.

Zajímají vás i jiné způsoby dokonalého zatemnění? Podívejte se naši nabídku venkovních rolet a screenových rolet.

Zatemňovací rolety na míru

Blackout rolety dokážeme přizpůsobit vašim individuálním potřebám a preferencím.

Rádi pro vás vyrobíme zatemňovací rolety na míru, které dokonale zatemní váš interiér.

Perfektní zatemnění

Zatemňovací roleta na okno dokáže úplně blokovat sluneční paprsky a zajistit tak absolutní tmu i za bílého dne. Zatemňovací rolety s vodící lištou vám umožní dokonalé zatemnění, a to i u střešních oken.

Specifické případy použití

Rozhodli jste se vytvořit domácí kino nebo multimediální místnost? Zatemňující roleta vám i v tomto případě pomůže velmi účinně blokovat nežádoucí světlo.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu stínicí techniky, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.


S námi proběhne pořízení a instalace zatemňovací rolety blackout snadno a bez stresu.

Orientační kalkulačka

CENA OD

523  Kč bez DPH

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Zvyšte kvalitu svého spánku se zatemňovacími blackout roletami. S výběrem vám rádi a ochotně poradíme. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.