Sítě proti hmyzu do dveří

Úvod > Sítě proti hmyzu > Dveřní sítě proti hmyzu

Máte plné zuby otravného hmyzu či dusného vzduchu uvnitř místností? Síť do dveří je tím ideálním řešením.

Síť proti hmyzu do dveří vám poskytne účinnou ochranu před nezvanými hosty, jako jsou mouchy, komáři nebo včely a zároveň umožní průchod čerstvého vzduchu pro optimální větrání.

Hlavní výhody sítí proti hmyzu do dveří

  • účinná ochrana proti vniknutí hmyzu do interiéru

  • zajištění přirozeného větrání

  • odolné zpracování a dlouhá životnost

Široká nabídka

V naší nabídce najdete síť do balkonových dveří i síť do francouzských dveří. Sítě proti hmyzu do dveří si navíc můžete vybrat, jak v pevném, tak i v rolovacím provedení.

Kromě dveřních sítí nabízíme také sítě do oken a plisé sítě proti hmyzu.

Pevné dveřní sítě

Kromě oken, lze také dveře opatřit pevnou sítí a zabránit tak vniknutí hmyzu. Vyrábí se z hliníkového profilu 50x20mm a ze síťoviny tak, jako u okenních sítí.

Na rám dveří se instalují buď v provedení s obyčejnými panty nebo se samouzavíracími panty. Další doplňky dveřních sítí proti hmyzu jsou magnety, madlo a okopový plech proti prokopnutí síťoviny.

Standardně dodávané barvy profilů jsou hnědá a bílá. Na přání zákazníka lze také dodat v barvě RAL i v různých imitacích dřeva.

Rolovací dveřní sítě

Rolovací síť do dveří se vyznačuje snadnou manipulací a variabilitou zatažení. Jedná se o rolovací pružinový systém ve vodící liště, která je opatřená těsnícím kartáčem umístěná na straně u dveří.

Rolovací sítě proti hmyzu do dveří se instalují na rám dveří z exteriérové strany a stahují se do boxu. Díky tomu není nutná jejich demontáž v zimním období.

Rolovací sítě do dveří jsou velmi nenápadné. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna.

Kompletní systém rolovacích sítí včetně boxů a vodících lišt dodáváme ve všech barvách RAL a renolitových fóliích, dle požadavků zákazníka.

Sítě do dveří na míru

Dveřní sítě proti hmyzu dokážeme přizpůsobit přesně dle vašich potřeb.

Rádi pro vás vyrobíme sítě do dveří na míru, abychom docílili dokonalého krytí s ohledem na velikost a tvar vašich dveří.

Efektivní ochrana proti hmyzu

Síť proti hmyzu do balkonových dveří či do francouzských dveří vás účinně ochrání před škodlivým hmyzem a škůdci.

Přirozené větrání

Díky dveřní síti proti hmyzu se nemusíte bát nechat své dveře otevřené. Dveřní síť proti hmyzu efektivně zabraňuje vniknutí hmyzu, ale zároveň umožňuje průchod světla a čerstvého vzduchu do vašeho interiéru.

Odolné zpracování a dlouhá životnost

Dveřní sítě a všechny naše ostatní druhy sítí proti hmyzu jsou vyráběny z pružného a odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu sítě proti hmyzu, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

S námi proběhne pořízení a instalace sítí proti hmyzu do dveří snadno a bez stresu.

Orientační kalkulačka

CENA OD

801 Kč bez DPH

Hodnocení od našich zákazníků

Vybral jsem tuto síť od firmy HS, díky doporučení od sousedů na firmu. Má praktickou funkci srolovaní. Rám ladí s okny.

Kryštof Šemíček

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Ochraňte svůj domov před dotěrným hmyzem díky kvalitní síti do dveří. S výběrem vám rádi a ochotně poradíme. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Zákazníci také hledají

Články na blogu