Plisé sítě proti hmyzu

Úvod > Sítě proti hmyzu > Plisované sítě proti hmyzu

Představte si, že můžete mít v létě otevřené dveře nebo okna bez rizika vtrhnutí hmyzu do vašeho domu. Plisovanými sítěmi proti hmyzu toho dosáhnete jednoduše a navíc stylově.

Plisé sítě proti hmyzu představují ideální řešení pro lidi, kteří hledají účinný a zároveň elegantní způsob, jak ochránit svůj domov před nežádoucím hmyzem.

Hlavní výhody plisé sítí proti hmyzu

  • účinná ochrana proti vniknutí hmyzu do interiéru

  • elegantní a moderní design

  • zajištění přirozeného větrání

  • odolné zpracování a dlouhá životnost

Plisé sítě do dveří

Nespornou výhodou plisovaných dveřních sítí je jejich využití u rozměrných dveřních otvorů. Velmi komfortní ovládání posunem do stran s možností zastavení v jakékoliv poloze je naprosto elegantním a pohodlným řešením.

Plisé sítě do dveří se zatahují do malého hliníkového boxu na jedné ze stran dveřního rámu. V horní části jsou vedeny v U profilu a ve spodní je bezbariérové vedení, které umožní pohodlný přechod na terasu i balkon.

Pro dokonalé utěsnění sítě se profily opatřují těsnícími kartáčky a magnetickými pásky. Naše profily jsou charakteristické svou vysokou pevností. Povrchová úprava profilů je dle výběru zákazníka (elox, vypalovaná práškovaná barva, imitace dřeva či laminace Renolitem).

Dveřní plisé síť proti hmyzu je vyrobena z pevného materiálu PVC vlákna, odolná proti UV záření, disponuje odolnou konstrukcí a barevnou stálostí. Dodává se v šedé nebo černé barvě.

Maximální rozměry sítí jsou 560 cm x 260 cm


Okenní plisované sítě

Plisované sítě do oken mají stejnou funkci jako dveřní plisované sítě proti hmyzu, liší se jen směrem posunu a to horizontálně. Mají užší profily. Velkou výhodou je jejich polohovatelnost, posun a zastavení v jakékoliv poloze.

Při výběru oken se často zaměřujeme na jejich vizuální stránku, tedy nejen na jejich rozměr a členění, ale především povrchovou úpravu. Ať už si zvolíte pro svá okna jakoukoliv RAL barvu nebo renolitovou fólii, naše sítě vždy doladíme dle vašich požadavků tak, aby splynuly v jeden kompaktní prvek. Možná je i dvoubarevná kombinace sítí odlišná pro interiér a exteriér.

Plisé sítě proti hmyzu na míru

Plisované sítě proti hmyzu do balkonových dveří či francouzských dveří dokážeme přizpůsobit vašim individuálním potřebám a preferencím.

Rádi pro vás vyrobíme plisé sítě na míru, které budou dokonale ladit s vaším interiérem i exteriérem.

Účinná ochrana proti hmyzu

Naše plisé sítě proti hmyzu nabízejí účinnou ochranu proti všem druhům hmyzu. Vaše domácnost bude díky těmto sítem bezpečná a vaše rodina chráněna.

Elegantní design

Plisé sítě nejsou jen funkční, ale i esteticky přitažlivé. Dodají každému prostoru eleganci a moderní vzhled.

Odolné zpracování a dlouhá životnost

Plisé sítě a všechny naše ostatní druhy sítí proti hmyzu jsou vyráběny z kvalitních a trvanlivých materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu plisované sítě proti hmyzu, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.

S námi proběhne pořízení a instalace plisé sítě proti hmyzu snadno a bez stresu.


Orientační kalkulačka

CENA OD

3 998 Kč bez DPH

Hodnocení od našich zákazníků

Vybral jsem tuto síť od firmy HS, díky doporučení od sousedů na firmu. Má praktickou funkci srolovaní. Rám ladí s okny.

Kryštof Šemíček

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Ochraňte svůj domov před dotěrným hmyzem účinným a zároveň elegantním způsobem. Pořiďte si plisovanou síť proti hmyzu. S výběrem vám rádi a ochotně poradíme.

Zákazníci také hledají

Články na blogu