Římské rolety

Úvod >  Rolety > Vnitřní rolety > Rolety římské

Římské rolety

Materiály, ze kterých se vyrábí, jsou záclonového a závěsového typu. 

Klasická látková roleta se navíjí a roluje, ale římská roleta se skládá a řasí nahoru. Interiér tak získáva eleganci a styl. 

Římské rolety jsou vhodnou dekorací pro každý interiér díky jejich konstrukčnímu řešení.

Oblíbenost římských rolet je hlavně kvůli jednoduchému čištění a většinu látek je možné prát na 30°C. Ovládají se buď řetízkem nebo motorickým pohonem v kombinaci s dálkovým ovládáním.

Typy látek pro římské rolety

Dle požadavku zákazníka na stupeň zastínění je možné vybírat z obrovské škály materiálů, kde vytvoříme transparentní nebo neprůhlednou roletu pro úplné zatemnění.

  • transparentní
  • stínící
  • zatemňující
  • nehořlavé látky (s bezpečnostním certifikátem)

Kotvení římských rolet

Rolety se instalují nad okno kde je předpoklad dostatečného prostoru na jejich řasení. Složení látky zabere cca 22-30 cm místa nad otvorem. Látka je na konstrukci připevněna suchým zipem. Římskou roletu lze kotvit na strop i na stěnu a to pomocí upevňovacích konzol.

Údržba římských rolet

Udržovat římské rolety je oproti jiným systémům stínění velmi snadné. Látka přichycená k profilu suchým zipem se dá jednoduše sejmout a vyprat.

Orientační kalkulačka

CENA OD

523  Kč bez DPH

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Dodejte svému domovu eleganci a styl. Římské rolety můžete využít nejen v  ložnici nebo v obývacím pokoj, ale i v kuchyni.