Hliníková zimní zahrada

Celoroční zimní zahrady na míru

Cítíte pasivní sluneční teplo

Se zasklením na svých místech a využívejte energii udržitelně pro svůj obytný prostor. Všechny celoskleněné systémy jsou odolné proti větru a nárazům. 

Zimní zahradu můžete bezrámově kombinovat za rohy nebo zvolit design s posuvnými prvky. Posuvné stěny lze zaparkovat vlevo nebo vpravo; To vám umožní dosáhnout optimálního využití prostoru. 

Otevřete nové perspektivy v každém směru

Celoskleněné systémy zimních zahrad chrání vaše oblasti před větrem, deštěm, špínou a hlukem zvenčí a vytvářejí tak zvláštní a atraktivní útulnou atmosféru od jara do pozdního podzimu. 

Prvky tohoto vysoce kvalitního celoskleněného systému lze dokonce vést za rohy a pohodlně stohovat na parkovací ploše.

Proč hliník?  

Moderní okna musí být dobře izolovaná, odolná a snadno se udržovat. Hliník tyto tři požadavky dokonale splňuje a nabízí následující další výhody:

Je lehký, ale pevný a odolný. 

Více než 75 % hliníku, který byl kdy vytěžen, se používá dodnes. Dlouhá životnost a úplná recyklovatelnost bez ztráty kvality. Vynikající tepelná izolace díky tepelné separaci a vzduchotěsnosti.  

Hodnocení od našich zákazníků

Perfektní servis a komunikace. Obdržela jsem návrh více vhodných řešení, dle zadání. S rychlostí vyřízení zakázky a následnou montáží jsem velmi spokojená.

Petra S.
Při návštěvě u známých se nám zalíbila zimní zahrada díky své celoroční praktičnosti.
Nakonec jsme dostali kontakt na Hezký Stín, mohu jen doporučit.

Filip "Orvi" Frycek

Chtela bych pochvalit firmu Hezky stin, mame od nich novou krasnou pergolu a jsem s jeji kvalitou velice spokojena.

Pergola je krasna, vsechny hlinikove casti jsou perfektne vyroby a kvalitni. Lakovani vyslo presne dle mych představ, a to barevne i prakticky jako ochrana pred počasim.

Jednani od planovani, konzultace az po instalaci bylo velice profesionalni a rychle. Jsem velmi spokojena a tesim se na leto jak ji krasne vyuzijeme.

Karolina Rossouw

Také sníte o zimní zahradě? Postavíme Vám ji na míru. Stačí nás kontaktovat a na všem se dohodneme.