Plisé žaluzie

Výjimečné, univerzální a dekorativní stínění Vašich oken a interiéru

Bydlete stylově s důrazem na kvalitu a s perfektní ochranou proti slunci. V interiéru zavládne pohoda, útulná a příjemná atmosféra.

Plisé je charakteristické čistými liniemi skládané látky a dává tak vyniknout prostoru.

Minimalistický styl látkové žaluzie, který díky velikosti záhybů nabízí možnost instalace do minimálních prostor, do zasklívacích lišt oken, na křídlo okna těsně ke sklu i mimo křídlo okna na rám. Jedná se o lehký systém se snadnou manipulací a využitím.

Možnosti plisé žaluzií

Nabízíme velký výběr tkanin, který nám dovoluje kombinovat a vytvářet dokonalý vzhled interiéru. Obsáhlá kolekce napomáhá vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Regulaci světla umožňuje ovládání šňůrou, řetízkem, klikou, nejčastěji vybraným typem je ovládání madlem obousměrně. Komfortním řešením je ovládání elektrickým pohonem.

Vhodným výběrem barev a materiálů nabídne pocit klidu, uvolnění a rodinného tepla. Plisé si poradí s jakýmkoliv tvarem okna. Zastíní různé atypické tvary - úhelníky, šikmá okna, kruhové, půlkruhové tvary, lichoběžníky a dokonce i stropní a střešní systémy.

Žaluzie Plisé Duál

Díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky má plisé duál dvakrát lepší účinek oproti standardnímu plisé a má lepší izolační schopnost i filtraci světla. Zvyšuje eleganci interiéru a navozuje příjemné klima.

Využití Plisé Duál je ideální ve všech interiérech, v kancelářích a hlavně ve všech obytných prostorách. Přibližně 150 vzorů, materiálů a barevných odstínů látek usnadní výběr i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

Plisé Duál se liší od jiných typů plisé hlavně komůrkovým provedením, kde šňůry a ostatní komponenty probíhají vnitřní částí /komůrkami/ a ne skrze látku a také dalšími třemi zásadními prvky:

  • šetří energii - právě díky komůrkám mezi pruhy látky vzniká unikátní klimatická zóna u okna a působí jako vzduchový polštář, zajišťuje ochranu před horkem a chladem. Prokazuje až o 49% menší tepelnou ztrátu u okna, ušetří až o 12% topné energie a v neposlední řadě mnohonásobně ochrání proti agresivním slunečním paprskům.
  • dokonale stíní a zablokuje sluneční paprsky - vzduchové polštářky prokazatelně eliminují sluneční záření a tím snižují prostup tepla sklem až o 78%.
  • výrazně tlumí hluk v místnosti -duál plisé tlumí hluk, vyřeší za Vás problém s ozvěnou v místnosti, dostane se do změřitelné a optimální hladiny a dokonale vyladí akustiku prostoru.

Hodnocení od našich zákazníků

Klasické žaluzie jsou do našeho nového obývacího pokoje nesmysl. Proto po konzultaci s obchodníkem se nám líbila myšlenka Plisé žaluzie. Dodalo to tomu úplně jiný nádech. Děkujeme jsme spokojeni.

Matěj Mikulka
Super komunikace, profesionální a vstřícný přístup. Bude-li potřeba, určitě využiji služeb znovu.

Matyáš

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Bydlete stylově s důrazem na kvalitu a s perfektní ochranou proti slunci. Vytvořte si v interiéru pohodu a útulnou atmosféru. Naistalujte si do oken naše žaluzie plisé.