Japonské stěny

Úvod > Posuvné panely

Posuvné panelové stěny zcela splňují náročnost moderních prostor, jsou využívány ve velkých prosklených prostorách, kde se přímo nabízí jako stínící a designový prvek. 

Mnohdy se tak stávají výraznou dominantou interiéru.

Japonská stěna je

  • všestranný systém
  • stylové stínění
  • inovativní dekorace
  • jednoduchá a snadná údržba

Zaujalo vás to?

Co je posuvná panelová stena?

Posuvná panelová stěna, někdy také nazývaná jako japonská stěna. Rozdíl je v použitých materiálech. Na japonské stěny se používají materiály japonského stylu, imitace rýžového papíru, různé ozdobné lišty atd.

Japonská stěna na míru

Nejčastěji slouží jako stínící prvek oken a velkých ploch, francouzských oken atd. Dále se využívají na oddělení různých prostor jako jsou kuchyňské kouty, šatníky i např. spací prostory.

Panely se dají kombinovat ve všech velikostech. Vyrábí se na míru dle požadavků zákazníka a to v šířce až 140cm a výšce 350cm. 

V naší nabídce naleznete nekonečné množství barevných kombinací látek, vzorů a moderních materiálů, které zaručí vaši exklusivitu výběru.

Orientační kalkulačka

CENA OD

3 000 Kč bez DPH

Jak funguje posuvná panelová stěna?

Systém posuvných stěn se skládá z hliníkového profilu a samotného stínícího či dekorativního materiálu. 

Jednotlivé panely jsou uchyceny na jezdec pomocí suchého zipu. V dolní části jsou panely ukončeny tunýlky se závažím, ale je možné ukončení vybrat z různých hliníkových profilů i dřevěných lišt. 

Panelové stěny lze instalovat na strop i na zeď. Pojezdy pro panely se vyrábí od 1 do 5 drážek z přírodního nebo bílého lakovaného hliníku. Šířka posuvné stěny je neomezená.

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

Ovládání panelových stěn

Stěny lze ovládat buď ručně nebo také elektrickým motorem. Pro motorické ovládání posuvných stěn používáme 12 V nebo 24 V motory, které lze jednoduše zapojit do zásuvky. Mají vlastní uzavřený ovládací systém, který neumožňuje integraci ostatních stínících prvků v interiéru pod jeden ovladač.

Doplňky pro panelové stěny

  • Magnety
  • Kovové nebo dřevěné magnety, jemný detail třídy usnadňující a pohodlnější ovládání posuvného panelu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Zařiďte svůj domov stylově a zvolte panelovou stěnu - nejen jako stínící, ale i designový prvek pro náročné moderní interiéry.