Nezateplené zimní zahrady

Ochrání Váš dům před větrem, deštěm, špínou i hlukem

Sezónní zimní zahrady

Náš plně zasklený hliníkový systém vytvoří z vaší pergoly nebo terasy sezónní zimní zahradu.

Celoskleněný systém je téměř neviditelný - nepřekáží Vám ve výhledu do zahrady nebo krajiny, čímž dokáže zpříjemnit Váš čas strávený na terase. Zimní zahrady díky kombinaci hliníkových profilů a skla propojí obytný prostor s okolní přírodou a vytvořit tak příjemné místo k odpočinku.

Plně zasklené systémy chrání před větrem, deštěm, špínou a hlukem zvenčí a vytvářejí tak zvláštní a atraktivní útulnou atmosféru od jara do pozdního podzimu. 


Zimní zahrada na míru

Pergola bude kompletně opláštěná sklem - zasklíme boky i střechu. Střecha může být skleněná nebo polykarbonátová. Jako stěny může sloužit posuvný hliníkový systém.

Každá realizovaná zimní zahrada je přizpůsobená technickému řešení vašeho objektu a požadavkům.  Vzhled, tvar a funkce hliníkových konstrukcí vychází vždy z individuálních požadavků zákazníka na vzhled, barvu, velikost, provedení či umístění.

Hodnocení od našich zákazníků

Máme pergolu od firmy Hezký stín a byli jsme s její kvalitou velice spokojeni.

Všechny hliníkové části jsou vyrobeny z kvalitního a odolného hliníku. Navíc tato pergola byla vybavena profesionálním lakováním, které umožňuje, aby všechny materiály byly chráněny před vlivy počasí.

Montáž této pergoly byla velmi profesionální a rychlá.

Dominika Havlíčková
Nedávám jen tak recenze, ale tady musím. Po koupi rodinného domečku, jsme se rozhodli ke koupi zimní zahrady. Po oslovení architekta, který vyřizoval vše za nás, realizaci prováděla firma Hezký stín. Mají naše doporučení.

Vladimír Šálek
Firmu Hezký stín opravdu doporučuji. Dodali a namontovali zastínění pro náročnější stavbu, pro kterou jsem požadoval pergolu.

Komunikace s prodejcem i technikem byla velmi vstřícná a bylo to podle mých představ. Ještě jednou děkuji!

Dinh Le Duc

Máte zájem o profesionální zasklení Vaší terasy nebo pergoly? Kontaktujte nás - rádi pro Vás připravíme řešení na míru.