Rolety látkové

Úvod > Rolety > Vnitřní rolety > Rolety látkové

Látkové rolety se vyrábí z jednobarevných i vzorovaných látek, lze je potisknout vzorem a doplnit velkým výběrem různých typů konzol, lišt, řetízků i závaží.

Nabízíme širokou škálu rolet s atraktivním a elegantním designem, který se přizpůsobí jakémukoliv prostředí a činí je jedinečným. 

Naše systémy vám poskytují úplnou kontrolu nad vaším soukromím, se kterými můžete regulovat vstup světla při nižší spotřebě energií.

Proč právě látková roleta?

 • Široká nabídka - látkové rolety dodáváme v mnoha typech materiálů
 • Ovládání látkových rolet - látkové rolety vyrábíme s ručním ovládáním pomocí řetízku nebo motorickým ovládáním
 • Látkové rolety do střešního okna - látkové rolety můžou stínít i netypické okna jako jsou střešní okna, světlíky, ale i jiné prosklené systémy. Jejich využití je velmi flexibilní.
 • Kotvení a instalace - látkovou roletu je možné umísťovat na stěnu, strop nebo do předem připravených prostor.
 • Servis - nabízíme kompletní servis od zaměření, výběru typu, látky až po instalaci. Záruční a pozáruční servis.

Typy látek pro vnitřní rolety

 • Transparentní látky - dokonale nahrazující záclony, velmi průhledné, jemně tkané převážně vzorované látky. Dotvoří interiér a působí elegantně. Doporučujeme je kombinovat s jiným typem stínění, např. venkovním, protože v případě nutnosti rozsvítit se stávají průhlednými a neochrání Vaše soukromí.
 • Stínící a polotransparentní látky - stíní, ale zároveň propouští přirozené denní světlo. Tyto látky patří do řady neprůhledných, ale stínících látek. Nejčastěji tvoří dokonalou atmosféru v moderních interiérech, kopírují čisté a jednoduché linie. Jejich široké barevné rozpětí umožní vybrat vhodný odstín do každého interiéru.
 • Zatemňující tzv. black-out látky - jsou neprůhledné tedy nepropouští žádné světlo. Tato varianta umožňuje úplné zatemnění prostoru. Látka je z jedné strany upravena bílou nebo stříbrnou gumou.

Ovládání látkových rolet

 • Řetízkem - roletu ovládáme tahem za řetízek. Můžeme tak ovládat směr vytahování a regulujeme polohu rolety. Roletu lze zastavit v jakékoli poloze.
 • Pružinou - tento systém známe z dob předchozích, ale dnes je pružinová mechanika vylepšená a spolehlivá a stále se najdou prostory, pro které je nejvhodnější.
 • Motorický pohon - rolety ovládáme nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem. Dnešní doba nabízí inteligentní ovládání chytrým telefonem, tabletem s možností programování chodu rolet.
 • Bateriový pohon - u tohoto typu ovládání není nutná žádná elektrická příprava ani stavební úprava prostoru. Vytahování a stahování rolet je zajištěn bateriovým pohonem, kde motor slouží k rozjezdu, uvolnění pružiny a zastavení. Životnost baterií je asi 3 roky. Rolety ovládáme dálkovým ovladačem.

Designové doplňky k vnitřným látkovým roletám

 • Konzoly rolety - lze instalovat na stěnu i na strop. Jak konzoly, tak i řetízek je možné vybrat z různých druhů a barevně je sladit s látkou anebo s interiérem. Nabízíme cca 10 základních odstínů, nikl, starobronz, černá atd.
 • Spodní zátěžový profil - zvýrazní roletu, je možné lišty přiznat nebo skrýt do tunýlku látky.
 • Řetízky rolety - standardně se používají plastové nebo kovové, v různých barevných provedeních. Kovové řetízky jsou odolnější proti častému vytahování rolet.
 • Montážní profil - se instaluje všude tam, kde očekáváme problém s kotvením. A to většinou ve starých domech s velkou vrstvou omítky, ale také tam, kde je nerovnost stěn či stropů.
 • Kazeta rolety - box - tam kde je předpoklad zvýšené prašnosti prostředí používáme pro rolety krycí box, ale nejenom to, je důvod roletu krýt. Box rolety může mít různé tvary, hranatý, zakulacený, celo-uzavřený, čímž se nabízí prostor doladit a dát mu jiný nádech. Lze je lakovat je do všech odstínů RAL.
 • Vodící lanka, lišty - většinou látková roleta volně visí, ale často jsou různé důvody pro vedení látky ve vodících lankách nebo vodících lištách.

Orientační kalkulačka

CENA OD

523  Kč bez DPH

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

Co o nás říkají zákazníci

5/5

S Hezkým stínem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Pozitivní přístup předčil má očekávání :)) Velkým plusem byly také termíny – co se dohodlo, to platilo. Díky!

Sabina Bařinová

Zdroj recenze: Google.com

5/5

S firmou Hezký stín jsem byla maximálně spokojená. Rychlost dodání, kvalita služeb a ochota na jedničku. Víc takových, děkuji

Šárka Veselá

Zdroj recenze: Google.com

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Získejte kontrolu nad svým soukromím a pořiďte si domů elegantní a praktické látkové rolety. S výběrem Vám poradíme, stačí se nám ozvat.