Blog

Přečtěte si jako první, co je nového

Úvod > Blog

Toužíte z vaší zahrady udělat místo pro setkávání s rodinou či přáteli? Chtěli byste prostor, kde během teplých dnů můžete nerušeně relaxovat či pracovat? Místo, které bude současně dotvářet krásný dojem z celé vaší zahrady? Potom tady pro vás máme řešení.

Moderní předokenní rolety, žaluzie, ale i markýzy poskytují soukromí, pohodlný spánek a v létě také zastaví sluneční paprsky. Jsou také velmi důležitým dekorativním prvkem každého bytu či domu. Rozhodnutí o koupi stínicí techniky by mělo být dobře promyšleno. Situaci neulehčuje ani fakt, že výrobci dnes nabízejí obrovské množství řešení a možností....

3D projekce

17.01.2023

Nahlédněte pod pokličku tvorby pergol s 3D. Každý náš zákazník má na vyžádání možnost dostat vše od původního výkresu, skenu okolí, vizualizace i s přesnou implementací do skenu.

2023

31.12.2022
Děkujeme všem za projevenou důvěru v letošním roce a do nového roku přejeme pevné zdraví a mnoho úspěchů. Těšíme se na další spolupráci v roce 2023! V novém roce 2023 Vám přejeme veškeré štěstí, pohodu a úspěch. Doufáme, že se s novým rokem všem podaří splnit sny a cíle.

Stínící technika je něčím, co dříve, či později ve své domácnosti využije opravdu každý. Díky ní dokážeme domácnost úplně zatemnit, nebo v místnosti vytvořit příjemné a ničím nerušené šero. Na trhu najdeme nespočet kvalitních značek, ale také různé druhy stínění, kdy každé plní trošku jinou funkci.

Nespornou výhodou plisovaných dveřních sítí je jejich využití u rozměrných dveřních otvorů. Velmi komfortní ovládání posunem do stran s možností zastavení v jakékoli poloze je naprosto elegantním a pohodlným řešením.