Markýzy

Moderní venkovní stínící systémy

Markýza patří mezi zastiňovací techniky velkých ploch. Je pevnou součástí stavebního objektu a dotváří jeho celkový vzhled. Tyto dodáváme v 18 typech konstrukcí, 260 různých barevných odstínech a v minimálních šířkách od 180 do 1200 cm při vysunutí od 150 do 500 cm. Markýzy lze ovládat ručně, klikou, motorem nebo motorem s dálkovým ovládáním v kombinaci s větrným a slunečním čidlem.

Markýzy se umisťují zejména na terasách, balkónech a výlohách obchodů. Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, obsahují UV stabilizátor, jsou impregnované proti vodě a plísním, s celkovou antistatickou úpravou.

Pevné markýzy


Pevné markýzy se používají hlavně pro zastínění vchodových částí objektů, kde jde o kombinaci protisluneční clony s vysoce účinnou prostorovou reklamou a zkrášlením budovy. 

Je na ně možné zhotovit jakoukoliv reklamu či nápis.

Výsuvné markýzy


Konstrukce výsuvných markýz je velmi silná a odolná

Většinou se jedná o zastínění velkých teras, balkónů nebo restauračních zahrádek, které mají více markýz a nechtějí je mít roztažené po celou dobu. 

V těchto případech je praktickým a komfortním doplňkem automatické čidlo, které umí markýzu ovládat zcela samo a vysunuje ji v závislosti na počasí.

Sklopné markýzy


Sklopné markýzy jsou výborným řešením pro zastínění úzkých oken, balkónů, lodžií, výkladních skříní nebo zimních zahrad

Jsou ekonomicky přívětivé a mají spolehlivou konstrukci. Tato je však omezena délkou výsuvu. 

Nabízíme je v široké škále barevného provedení, abychom dokázali dostát všem Vašim představám a nárokům.