Rolety na střešní okna

Úvod > Rolety > Vnitřní rolety > Rolety do střešních oken

Představte si svobodu, díky které si můžete dovolit spát do pozdních hodin bez vyrušení světelnými paprsky. Právě to nabízí naše rolety do střešních oken.

Vnitřní rolety na střešní okna vám umožní efektivní řízení světla a soukromí - už žádné nechtěné sluneční paprsky ani zvědavé pohledy sousedů.

Hlavní výhody rolet do střešních oken

  • účinná ochrana před sluncem

  • zvýšení soukromí

  • úspora energií

  • jednoduché ovládání

Rolety na střešní okna na míru

Ať už máte jakékoliv střešní okno, naše rolety ho zvládnou. Rádi pro vás vyrobíme rolety pro střešní okna na míru, které budou dokonale ladit s vaším interiérem.

Zvýšení soukromí

Díky střešní roletě zabráníte nechtěným pohledům zvenčí a získáte tak kontrolu nad vaším soukromím.

V případě, že potřebujete kromě zajištění soukromí váš interiér také odhlučnit, doporučujeme vám pořídit si předokenní rolety.

Úspora energií

Roleta na střešní okno slouží jako izolační prvek, který zabraňuje tepelným ztrátám a přirozeně reguluje teplotu v místnosti.

Univerzální rolety na střešní okna vám poskytnou plnou kontrolu nad světlem i teplem ve vašem interiéru. Rolety pro střešní okna vám tak pomohou snížit náklady na vytápění či klimatizaci.

Jednoduché ovládání

Stínící rolety do střešních oken lze ovládat ručně pomocí ovládacího řetízku nebo elektromotorem. Pro větší komfort a pohodlí doporučujeme použít motorické ovládání.

Ovládání rolety na střešní okno je snadné a nepotřebujete na něj vynakládat hrubou sílu.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu stínicí techniky, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.


S námi proběhne pořízení a instalace střešních rolet snadno a bez stresu.

Orientační kalkulačka

CENA OD

523  Kč bez DPH

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Zjistěte více informací o možnostech stínění střešních oken. S výběrem rolet do střešních oken vám rádi a ochotně poradíme. Kontaktujte nás ještě dnes.