Žaluzie na střešní okna

Úvod > ŽaluzieVnitřní žaluzie > Střešní žaluzie

Střešní okna přináší do interiéru mnoho světla a pocit vzdušnosti, avšak vyžadují také vhodné zastínění. Žaluzie na střešní okna představují skvělé řešení, které vám umožní regulovat světlo a teplotu vašeho interiéru, zatímco si udržíte soukromí.

Žaluzie do střešních oken jsou nejen praktické, ale také působí elegantně a vkusně. Dokážou tak dokonale doplnit váš interiér a přidají mu nádech luxusu.

Hlavní výhody žaluzií do střešních oken

  • účinná ochrana před sluncem

  • zvýšení soukromí

  • úspora energií

  • jednoduché ovládání

  • snadná údržba

Střešní žaluzie na míru

Ať už máte jakékoliv střešní okno, naše žaluzie ho zvládnou. Střešní žaluzie dokážeme přizpůsobit i vašemu typu okna.

Účinné stínění

Žaluzie na střešní okno vám umožní regulovat světelné podmínky ve vašem interiéru přesně dle vašich potřeb. Střešní žaluzie zároveň účinně blokují sluneční paprsky a poskytují ochranu před UV zářením.

V případě, že byste rádi kromě účinného zastínění svůj dům či kancelář také rádi zabezpečili, vám doporučujeme předokenní žaluzie.

Zvýšení soukromí

Díky střešním žaluziím můžete jednoduše regulovat vstup světla zvenčí. Žaluzie do střešního okna vám tak zajistí dostatek soukromí, aniž byste museli místnost zcela zastínit.

Úspora energií

Žaluzie do střešních oken vám umožní snadno kontrolovat teplotu v místnosti, což přispívá ke snížení nákladů na vytápění či klimatizaci.

Jednoduché ovládání

Žaluzie na střešní okna můžete ovládat ručně nebo elektromotorem. Pro větší komfort a pohodlí doporučujeme použít motorické ovládání, díky kterému budete schopni regulovat své střešní žaluzie na dálku.

Jejich ovládání je velmi jednoduché a nepotřebujete na něj vynakládat hrubou sílu.

Snadná údržba

Žaluzie do střešního okna jsou snadno udržovatelné a čistitelné. V rámci údržby je stačí pouze otřít prachovkou nebo navlhčenou utěrkou.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu stínicí techniky, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis.


S námi proběhne pořízení a instalace žaluzie do střešních oken snadno a bez stresu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Získejte přirozené světlo a soukromí se stylovými žaluziemi do střešních oken. S jejich výběrem vám rádi a ochotně poradíme. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.