Žaluzie na střešní okna

Úvod > ŽaluzieVnitřní žaluzie > Střešní žaluzie

Střešní okna přináší do interiéru mnoho světla a pocit vzdušnosti, avšak vyžadují také vhodné zastínění. Žaluzie na střešní okna představují skvělé řešení, které vám umožní regulovat světlo a teplotu vašeho interiéru, zatímco si udržíte soukromí.

Žaluzie do střešních oken jsou nejen praktické, ale také působí elegantně a vkusně. Dokážou tak dokonale doplnit váš interiér a přidají mu nádech luxusu.

Hlavní výhody žaluzií do střešních oken

  • účinná ochrana před sluncem

  • zvýšení soukromí

  • úspora energií

  • jednoduché ovládání

  • snadná údržba

Střešní žaluzie na míru

Ať už máte jakékoliv střešní okno, naše žaluzie ho zvládnou. Střešní žaluzie dokážeme přizpůsobit i vašemu typu okna.

Účinné stínění

Žaluzie na střešní okno vám umožní regulovat světelné podmínky ve vašem interiéru přesně dle vašich potřeb. Střešní žaluzie zároveň účinně blokují sluneční paprsky a poskytují ochranu před UV zářením.

V případě, že byste rádi kromě účinného zastínění svůj dům či kancelář také rádi zabezpečili, vám doporučujeme předokenní žaluzie.

Zvýšení soukromí

Díky střešním žaluziím můžete jednoduše regulovat vstup světla zvenčí. Žaluzie do střešního okna vám tak zajistí dostatek soukromí, aniž byste museli místnost zcela zastínit.

Úspora energií

Žaluzie do střešních oken vám umožní snadno kontrolovat teplotu v místnosti, což přispívá ke snížení nákladů na vytápění či klimatizaci.

Orientační kalkulačka

CENA OD

831  Kč bez DPH

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

Jednoduché ovládání

Žaluzie na střešní okna můžete ovládat ručně nebo elektromotorem. Pro větší komfort a pohodlí doporučujeme použít motorické ovládání, díky kterému budete schopni regulovat své střešní žaluzie na dálku.

Jejich ovládání je velmi jednoduché a nepotřebujete na něj vynakládat hrubou sílu.

Snadná údržba

Žaluzie do střešního okna jsou snadno udržovatelné a čistitelné. V rámci údržby je stačí pouze otřít prachovkou nebo navlhčenou utěrkou.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis od měření, výběru vhodného typu stínicí techniky, až po její instalaci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis žaluzií.


S námi proběhne pořízení a instalace žaluzie do střešních oken snadno a bez stresu.

Co o nás říkají zákazníci

5/5

S Hezkým stínem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Pozitivní přístup předčil má očekávání :)) Velkým plusem byly také termíny – co se dohodlo, to platilo. Díky!

Sabina Bařinová

Zdroj recenze: Google.com

5/5

S firmou Hezký stín jsem byla maximálně spokojená. Rychlost dodání, kvalita služeb a ochota na jedničku. Víc takových, děkuji

Šárka Veselá

Zdroj recenze: Google.com

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Získejte přirozené světlo a soukromí se stylovými žaluziemi do střešních oken. S jejich výběrem vám rádi a ochotně poradíme. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.