Plisé žaluzie: Univerzální a současně výjimečné stínění oken

13.07.2023

Hledáte kvalitní žaluzie poskytující maximální ochranu proti slunci a současně zajímavé a stylové řešení do vaší domácnosti? Okenní žaluzie Plisé jsou skvělým řešením. Tento typ žaluzií vytváří čisté linie skládané látky, které dodávají prostoru neokoukaný vzhled i eleganci. Díky nim dokážete interiér přetvořit do útulné atmosféry a zajistí spolehlivou ochranu proti slunci.

Proč zvolit Plisé žaluzie?

Jejich minimalistický design je ideálním řešení pro instalaci do různých prostorů jako jsou minimálních prostory, zasklívací lišty oken, křídlo okna těsně ke sklu i mimo křídlo okna na rám. Navíc díky charakteristickým liniím skládané látky dají vyniknout každému místu.


Jedním z hlavních přínosů plisé žaluzií je jejich široká nabídka tkanin, která umožňuje kombinovat a vytvářet dokonalý vzhled interiéru. Různé barevné odstíny a materiály nabízejí možnost výběru, takže si do vaší domácnosti můžete vybrat takové, které nejvíce budou odpovídat vašemu vkusu a pomohou k dotvoření domácnosti dle vašich představ.


Další výhodou je variabilita při regulaci světla. Žaluzie lze jednoduše ovládat pomocí šňůry, řetízku, kliky nebo nejčastěji vybraného madla obousměrně. Pro větší komfort je zde i možnost elektrického pohonu, který zajistí snadné a pohodlné ovládání.


Máte atypický tvar okna? Nevadí, plisé žaluzie zvládnou jakýkoliv tvar jako jsou úhelníky, šikmá okna, kruhová nebo půlkruhová okna, lichoběžníky a dokonce i stropní či střešní systémy. Tím umožňují zachovat estetický vzhled a funkčnost.

Žaluzie Plisé Duál

Hledáte-li něco výjimečného, doporučujeme žaluzie plisé duál. Oproti klasickým plisé žaluziím umožňují dosáhnout dvojnásobně lepšího účinků, mají lepší filtraci světla i izolační schopnosti, to vše díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky.


Své místo najdou ve všech interiérech, včetně kanceláří a obytných prostor. V nabídce je přibližně 150 vzorů, materiálů a barevných odstínů látek, takže si to pravé najde i každý náročnější zákazník.


Tento typ žaluzií poskytuje několik klíčových výhod:


  • Energetická úspora: Díky komůrkám mezi pruhy látky vzniká unikátní klimatická zóna u okna, která zajišťuje ochranu před horkem a chladem. Plisé Duál prokazuje až o 49% menší tepelnou ztrátu u okna, což umožňuje až 12% úsporu topné energie.


  • Dokonale stíní a blokuje sluneční paprsky, čímž eliminuje sluneční záření a snižuje prostup tepla sklem až o 78%.


  • Výrazně tlumí hluk v místnosti a řeší problém s ozvěnou, tím přispívá ke zlepšení akustiky prostoru.


  • Narozdíl od jiných typů plisé žaluzií jsou Plisé Duál unikátní svým komůrkovým provedením, kde šňůry a ostatní komponenty jsou umístěny ve vnitřní částí (komůrkami) a nejsou vedeny skrze látku.

Shrnutí

Pokud hledáte způsob, jak si zajistit perfektní ochranu proti slunci, která bude současně zajímavým prvkem ve vaší domácnosti, žaluzie plisé jsou ideální volbou. Díky jejich čistým liniím skládané látky, možnosti využití v atypických prostorách nebo pestrému výběru jsou funkčním i estetickým řešením pro váš interiér.


Rádi Vám zodpovíme vaše další dotazy, proto nás neváhejte kontaktovat. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz