Čidla

Čidla pro měření různých hodnot slouží k plné automatizaci domácnosti na základě teploty, slunečního svitu, povětrnostních a dalších podmínek.

Sunis WireFree io: diskrétní bezdrátové sluneční čidlo

Sunis WireFree io je čidlo pro motorizované předokenní rolety, terasové markýzy, venkovní látkové rolety a venkovní žaluzie.

Diskrétní vzhled a maximální užitek
Sunis WireFree io je diskrétní bezdrátový sluneční senzor, který lze umístit kdekoli na vnější straně vašeho domu nebo bytu bez elektrického připojení.

Automatizujte žaluzie, rolety a markýzy
Se slunečním senzorem Sunis WireFree io se rolety automaticky zatáhnou, jakmile sluneční paprsky začnou svítit do skel oken, a udrží tak uvnitř místnosti příjemný chládek.

Vychutnejte si terasu kdykoliv
Se slunečním senzorem Sunis WireFree io se markýza automaticky vysune, když slunce vyjde. Můžete se i nadále těšit z terasy a vyhnout se spálení!

Thermis WireFree io

Thermis WireFree™ je bezdrátové teplotní čidlo využívající technologii rádiové komunikace io-homecontrol. Naměřenou hodnotu teploty odesílá do dálkového ovladače io-homecontrol, a tím umožňuje automatické řízení aplikací v závislosti na hodnotách teploty.

Orientační kalkulačka

CENA OD

1  Kč bez DPH

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

Eolis WireFree io

Větrné čidlo v systému io-homecontrol® pro ochranu markýz a dalších zařízení

Záplavové čidlo – detekce úniku vody

Při detekci úniku vody informuje systém TaHoma. Ta poté pošle upozornění do vašeho mobilního telefonu / na e-mail. O své domácnosti tak máte přehled ať už jste kdekoli. Ideální je umístění poblíž ohřívačů vody, praček a myček nádobí.

Somfy senzor otevřeného / rozbitého okna io

Rozpoznává vibrace působící na skle při pokusu o vniknutí – rozbitím a otevřením okna. Při detekci vibrací / otevření okna informuje systém TaHoma. Ta poté pošle upozornění do vašeho mobilního telefonu / na e-mail. O své domácnosti tak máte přehled ať už jste kdekoli. Čidlo díky radiovému signálu komunikuje se systémem TaHoma.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Zákazníci také hledají