Zimní zahrady

Úvod > Zimní zahrady

Hledáte klidné místo k relaxaci nebo potřebujete tiché pracovní prostředí s krásným výhledem? Zimní zahrada na míru je tou ideální volbou!

Zimní zahradu můžete využívat jako další obytnou místnost - je skvělou alternativou například pro obývací pokoj nebo jídelnu. Pokud ji chcete využívat celoročně, doporučujeme zateplenou zimní zahradu.

Hlavní výhody zimních zahrad

  • univerzální využití

  • kvalitní hliníková konstrukce
  • dokonalé propojení interiéru a exteriéru

  • relaxační zóna s výhledem do okolí
  • ochrana před nepříznivými povětrnostními vlivy a hlukem
  • energetická účinnost
  • nyní časově omezená nabídka - záloha pouze 1 Kč

Zaujala vás nabídka? Pojďme to probrat.

Široká nabídka

V našem sortimentu najdete, jak zateplené celoroční zimní zahrady, tak i sezónní zimní zahrady.

Nabízíme širokou škálu barev bez příplatku (až 17 trendy barev) + jakákoliv jiná barva za příplatek. Poskytujeme také možnost dvoubarevného řešení - uvnitř zimní zahrady jiná barva než zvenku. Zimní zahradu můžete bezrámově kombinovat nebo zvolit design s posuvnými prvky. Posuvné stěny lze odtlačit vlevo nebo vpravo - to vám umožní dosáhnout optimálního využití prostoru. Dokážeme pro vás vytvořit také atypický tvar posuvné zimní zahrady dle vašich potřeb.

S výběrem vaší vysněné zimní zahrady, která bude ladit s exteriérem, vám ochotně a velmi rádi poradíme.

Zimní zahrady na míru

Zimní zahrada na terase, balkoně či střeše? Je to pouze na vás. Zimní zahradu vám dokážeme zkonstruovat tam, kde si přejete.

Barvu, velikost, tvar, funkce a umístění zimní zahrady přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům a preferencím.

Ať už vás zajímá malá zimní zahrada na balkoně či střeše nebo přemýšlíte o pořízení spíše luxusní zimní zahrady, vyrobíme vám ji na míru přesně dle vašich potřeb. Pro nás není výzvou ani velmi specifické přání.

Univerzální využití

Zimní zahrady jsou velmi univerzální a dají se využít k různým aktivitám. Můžete je využít jako útulnou relaxační zónu s pohodlným nábytkem, pracovnu, nebo si v nich můžete vypěstovat svůj vlastní květinový ráj.

Naše luxusní zimní zahrady jsou také skvělým místem pro oslavy a setkání s přáteli a rodinou. Bez ohledu na venkovní počasí si zde můžete užít společnost a strávit příjemné chvíle v prostředí plném světla a přírodní energie.

Proč si vybrat zimní zahradu z hliníku?

Hliníková zimní zahrada představuje kombinaci moderního designu a dlouhé životnosti. Zimní zahrady z hliníku jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům a zároveň se snadno udržují.

Postavíme vám kvalitní a silnou hliníkovou konstrukci s plnohodnotnými základy, která vám vydrží desítky let.

Energetická účinnost

Hliníkové zimní zahrady jsou energeticky velmi účinné. Díky kvalitní izolaci a použití moderních materiálů dokážou efektivně udržet teplo ve vnitřním prostoru. To umožňuje snížit náklady na vytápění a samotný provoz zimní zahrady.

Kompletní servis od A do Z

Našim zákazníkům nabízíme zimní zahradu na klíč. Kompletní servis od výběru vhodného typu zimní zahrady, zaměření 3D skenerem, až po její montáž. Samozřejmostí je také záruční servis.

S námi proběhne pořízení a instalace zimní zahrady snadno a bez stresu.

Získáte jenom prvotřídní služby

Vše přesně na míru

Ke každému projektu přistupujeme individuálně, včetně konzultací, návrhů řešení, výběru materiálů a přesného zaměření zdarma.

Jen kvalitní výrobky

Dodáváme výhradně kvalitní produkty od českých i zahraničních výrobců, za které se můžeme sami zaručit.

Perfektní montáž

Naši technici jsou zkušení a proškolení profíci. Používáme jen certifikované kotvící materiály a technologie.

Záruční i pozáruční servis

O Vaše stínění se vždy postaráme tak, aby Vám sloužilo dlouho a příjemně.

Dopřejte si relax s dokonalým výhledem

Vytvořte si z prosklené zimní zahrady svou relaxační zónu a vychutnejte si klidného odpočinku s výhledem do okolí. Je to skvělý způsob, jak si užívat přírodní krásy, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

Prosklená zimní zahrada u domu díky kombinaci hliníkových profilů a skla propojí váš obytný prostor s okolní přírodou a vytvoří tak dokonalé místo k odpočinku. Je to jako byste měli kousek přírody přímo u vás doma.

Ochrana před větrem, deštěm i hlukem

Představte si další místnost, která má prosklené stěny a vidíte z ní krásně všude kolem sebe. Pocitově sedíte venku, ale zároveň jste chráněni před nepříznivým počasím.

Celoskleněné systémy hliníkových zimních zahrad vás účinně ochrání před větrem, deštěm, špínou a hlukem zvenčí a vytvoří tak útulnou atmosféru.

Co o nás říkají zákazníci

5/5

S Hezkým stínem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Pozitivní přístup předčil má očekávání :)) Velkým plusem byly také termíny – co se dohodlo, to platilo. Díky!

Sabina Bařinová

Zdroj recenze: Google.com

5/5

S firmou Hezký stín jsem byla maximálně spokojená. Rychlost dodání, kvalita služeb a ochota na jedničku. Víc takových, děkuji

Šárka Veselá

Zdroj recenze: Google.com

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Dopřejte si útulný relaxační prostor s výhledem do přírody. Rádi vám s výběrem vaší vysněné zimní zahrady poradíme. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.