Celoroční zimní zahrady - malý kousek ráje

10.11.2023

Snili jste někdy o místě, kde by příroda i bezpečí a teplo domova byly v harmonii a to bez ohledu na počasí? Naštěstí dnes je ten čas, kdy se sny plní v realitu díky celoročním zimním zahradám!

Místo pro relaxaci i pobavení


Vaše celoroční zimní zahrada se může stát ideální útočiště pro odpočinek, čtení knihy či cvičení jogy. A co teprve rodinné oslavy nebo večery s přáteli? Během léta vám stínící rolety zajistí potřebný stín a naopak v zimě si díky kvalitní izolaci posedíte v teple a užijete si příjemného výhledu do mrazem pokryté zahrady.

Energeticky šetrné


Kvalitní izolace a špičkové zasklení, to jsou dva aspekty, díky kterým jsou zateplené zimní zahrady úsporné na spotřebu energie. To zajišťuje nižší náklady na vytápění a větší komfort během chladnějších měsíců.

Pro vás na míru


Preferujete minimalismus či klasický styl? Vyberte si řešení, které vám bude sedět na miru a na výběr máte z rozsáhlé řady barev a tvarů.

Kvalita, co se počítá


Na trhu působíme již 30 let a za tu dobu jsme zdokonalili své techniky i přístupy, abychom vám poskytli tu nejlepší péči a kvalitu.

Co u nas najdete?


  • Švýcarská kvalita.

  • Široký výběr barev a designových prvků.

  • Na míru – od tvaru po barvy.

  • Robustní konstrukce, která odolá i vysokému zatížení sněhem.


Hledáte-li řešení, jak obohatit svůj domov a zároveň si moci užívat krásy přírody v každém ročním období, celoroční zimní zahrada je pro vás tím pravým řešením. Podívejte se na naši nabídku, kterou najdete tady.


Máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz