Posuvné systémy - proměna terasy či pergoly

28.06.2023

Jak využít terasu či pergolu i za nepříznivého počasí? Pokud máte byt či dům s terasou, je efektivním způsobem instalace posuvných systémů, které umožňují zasklení terasy či pergoly a poskytují tak ochranu před nepříznivým počasím.

Proč pořídit posuvný systém?


Zasklení pergoly či terasy za pomoci posuvných systémů přináší řadu výhod. Pojďme si je zde představit:


  • Snížení tepelných ztrát: Díky zasklení vzniká tzv. tepelný nárazník a tím se udržuje teplo uvnitř vytvořeného prostoru. Díky tomuto efektu oceníte prostor i v chladnějších měsících a při nepříznivém počasí.


  • Propojení vnějšího prostoru s vnitřním: Rozšíření obytných prostor a současně krásný výhled do zeleně - to umožní zasklení vaší terasy a pergoly. Posuvné dveře lze současně snadno otevřít a propojit tak interiér s exteriérem, čímž získáte pocit prostoru a pohody. Tyto posuvné systémy šetří místo a umožňují otevřít vnitřní prostory do venkovního prostředí. Vy si tak můžete jednoduše zajít do zahrady nebo si odběhnout ke grilu.


  • Elegantní řešení pro vaši terasu či zahradu: Posuvné systémy jsou k dispozici v široké škále designových variant, které se přizpůsobí individuálním potřebám a vkusu zákazníka.


  • Velká škála různých designových možností: V nabídce jsou široké škály různých designových možností, které se přizpůsobí individuálním potřebám zákazníka.


  • Kvalitní materiály: posuvné systémy jsou vyrobeny z odolných materiálů s technickou dokonalostí, která splňuje vysoké požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci. Jsou vodotěsné, odolné vůči větru a nabízejí vysokou úroveň zabezpečení.


Pokud tedy plánujete využít terasu nebo pergolu po celý rok a chtěli byste mít skvělý výhled do zahrady bez omezení nepřízní počasí, posuvné systémy jsou ideálním řešením pro vás. Nabízejí funkčnost, estetický design a vysokou kvalitu, která vám umožní vytvořit si příjemný venkovní prostor i v nepříznivých podmínkách.

Proč si zvolit na zasklení nás?

Rádi poskytujeme komplexní služby, aby výsledek maximálně odpovídal představám našich zákazníků. Při každém zasklívání terasy či pergoly se řídíme následujícími kroky:


  • Cenová nabídka zdarma: Po obdržení orientačních rozměrů a fotografií prostor připravíme cenovou nabídku zdarma.


  • 3D náhled: Pro lepší představu o tom, jak bude prostor vypadat po instalaci posuvných systémů tvoříme 3D náhled.


  • Přesné zaměření: Pro dosažení ideální výsledku používáme laserové zaměření.


  • Výroba na míru: Všechny díly jsou vyrobeny na milimetry přesně, aby odpovídaly konkrétním potřebám. Volíme kvalitní materiály pro odolnost, bezpečnost i tepelnou izolaci.


  • Vhodné i do atypických prostorů: S chutí si poradíme s atypickým tvarem terasy či pergoly. Specifické požadavky jsou pro nás výzvou, které se rádi postavíme.

Naše zkušenosti a odbornost jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Proto se neváhejte na nás obrátit. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz