Stínění pro váš byt i zahradu

28.01.2023

Stínění pro váš byt i zahradu

Moderní předokenní rolety, žaluzie, ale i markýzy poskytují soukromí, pohodlný spánek a v létě také zastaví sluneční paprsky. Jsou také velmi důležitým dekorativním prvkem každého bytu či domu. Rozhodnutí o koupi stínicí techniky by mělo být dobře promyšleno. Situaci neulehčuje ani fakt, že výrobci dnes nabízejí obrovské množství řešení a možností.

Nakupujte na peknystin.cz

Chcete-li vsadit na kvalitu, pak nakupujte stínící techniku, ale i například pergoly nebo zimní zahrady na peknystin.cz. Jedná se o rodinnou firmu, která na trhu v oblasti stínící techniky působí na trhu již od roku 2004. Dodává, montuje i poskytuje servis na rolety, žaluzie, pergoly, markýzy nebo třeba rolety české výroby. Firma působí především v Praze a Středočeském kraji. Montáže provádí zkušení profesionálové s certifikovaným kotvicím materiálem.

Dopřejte si příjemný stín v parném létě

Při navrhování prostoru pro volný čas se vyplatí naplánovat místo, které ochrání před letními horky nebo podzimním deštěm. Na peknystin.cz najdete mimo jiné pohyblivé stěny pro altány, pergoly i terasy. Zvolená stínící technika dostatečně zabezpečuje daný prostor a zároveň umožňuje uživatelům přizpůsobit si jej svým potřebám.

U nás najdete také systémové lamelové žaluzie a římské rolety ale také dřevěné a hliníkové vnitřní i venkovní žaluzie. Zakoupit můžete i stínící přístřešky, provádíme zastřešení teras. Všechna naše zastřešení teras dodáváme na míru dle individuální velikosti terasy zákazníka. Při zahájení spolupráce ohledně zastřešení společně připravujeme koncepty rozvoje teras. Vybrat si můžete z pestrého sortimentu zahradních pergol ať už designových nebo jednoduchých stavebnic, které si zvládnete postavit i svépomocí. Ke stínící technice získáte 4 roky záruku.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Sháníte-li stínění oken či prosklených ploch, nemusíte chodit daleko. Screenové rolety jsou oblíbenou formou stínění, které díky své konstrukci a materiálům nabízí řadu výhod. Nejenže dokážou účinně chránit domov před slunečními paprsky či nežádoucími pohledy sousedů, zároveň však příjemně světlo propouští. Přečtěte si náš článek a zjistěte více o...

V prvním článku jsme se podívali na tři konkrétní typy vnitřního stínění, kterými jsou plisé žaluzie, látkové žaluzie DEN a NOC a posuvné panely. Pokud jste stále nerozhodnuti a pátráte po další možnosti, které by ideálně splňovaly vaše představy, pak se teď zaměříme na další skvělé varianty vnitřního stínění, které mohou být to pravé pro váš...