5x proč si pořídit plisé žaluzie i k vám domů

03.11.2023

Jak docílit elegantního a současně praktického domova? Plisé žaluzie jsou tím pravým krokem ke kvalitnímu a zajímavému interiéru.

Pojďte s námi prozkoumat výhody Plisé žaluzií. Tady je 5 důvodů, proč si je pořídit:

1. Zajímavý design pro moderní interiér

Jednoduché a čisté linie skládané látky z plisé žaluzií dají vyniknout každému prostoru. Navíc jsou díky svému minimalistickému vzhledu vhodné k nainstalování do jakéhokoliv prostoru, tedy i na křídlo okna těsně ke sklu nebo mimo křídlo okna na rám. Díky tomu se nemusíte bát, že budete muset přizpůsobovat svůj domov. Plisé žaluzie k vám padnou jako ulité.

2. Úžasně variabilní

Nabídka barev i tkanin je velice pestrá, proto ať už hledáte tu nejlepší shodu se zařízením bytu či domu nebo chcete naopak vytvořit kontrast, nabídka plisé žaluzií vám dává velké množství možností.

3. Praktické ovládání

Na výběr je několik možností ovládání žaluzií - řetízkem, šňůrkou, klikou, madly obousměrně či elektrickým pohonem. Představte si ten komfort, jdete si vychutnat nový film a stačí jedno tlačítko, které když stisknete, žaluzie perfektně zastíní celou místnost .

4. Perfektní řešení pro atypická okna

Máte okna atypického tvaru? Plisé žaluzie si poradí. Ať už máte šikmá okna, okna kruhového nebo půlkruhového tvaru, dokonce i stropní a střešní systémy, pro tyto žaluzie žádný problém.

5. Žaluzie nové generace

Myslíte si, že už jsme probrali všechny výhody, které plisé žaluzie nabízí? Počkejte, nyní jsou na řadě žaluzie plisé duál. Tyto žaluzie díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky nabízejí dvojnásobný stínící efekt, ale i skvěle filtrují světlo. Výhodou jsou i úžasné izolační schopnosti. Vzduchové komůrky vytvářejí klimatickou zónu u okna, chrání před horkem, chladem a dokonce i hlukem.


Představili jsme si pět hlavních výhod žaluzií plisé. Tak co, začleníte je i do vašeho domova? Váháte-li, pojďte se inspirovat tady.


Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Posuvné panely, inspirované tradičními japonskými stěnami, přinášejí do moderních interiérů nejen praktičnost, ale i nádech minimalistické elegance. Hezkystin.cz nabízí širokou škálu posuvných panelů, které jsou nejen krásné, ale i vysoce funkční, což z nich činí ideální řešení pro dělení prostoru v domácnostech i kancelářích. Pojďme se podívat,...

Venkovní kuchyně se stávají stále populárnějšími nejen pro jejich funkčnost, ale i pro možnost užívat si společné chvíle s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu. Hezkystin.cz přináší inovativní řešení pro všechny, kdo chtějí svůj domov rozšířit o atraktivní a plně funkční venkovní kuchyni. Přečtěte si, jak můžete proměnit svůj venkovní prostor v...

Skládací systémy představují inovativní a flexibilní řešení pro rozdělení prostoru ve vašem domově nebo kanceláři. Díky Hezkystin.cz můžete nyní snadno transformovat vaše prostory a přizpůsobit je vašim aktuálním potřebám. Ať už hledáte způsob, jak otevřít prostor pro společenské akce, nebo potřebujete více soukromí a oddělené pracovní...