5x proč si pořídit plisé žaluzie i k vám domů

03.11.2023

Jak docílit elegantního a současně praktického domova? Plisé žaluzie jsou tím pravým krokem ke kvalitnímu a zajímavému interiéru.

Pojďte s námi prozkoumat výhody Plisé žaluzií. Tady je 5 důvodů, proč si je pořídit:

1. Zajímavý design pro moderní interiér

Jednoduché a čisté linie skládané látky z plisé žaluzií dají vyniknout každému prostoru. Navíc jsou díky svému minimalistickému vzhledu vhodné k nainstalování do jakéhokoliv prostoru, tedy i na křídlo okna těsně ke sklu nebo mimo křídlo okna na rám. Díky tomu se nemusíte bát, že budete muset přizpůsobovat svůj domov. Plisé žaluzie k vám padnou jako ulité.

2. Úžasně variabilní

Nabídka barev i tkanin je velice pestrá, proto ať už hledáte tu nejlepší shodu se zařízením bytu či domu nebo chcete naopak vytvořit kontrast, nabídka plisé žaluzií vám dává velké množství možností.

3. Praktické ovládání

Na výběr je několik možností ovládání žaluzií - řetízkem, šňůrkou, klikou, madly obousměrně či elektrickým pohonem. Představte si ten komfort, jdete si vychutnat nový film a stačí jedno tlačítko, které když stisknete, žaluzie perfektně zastíní celou místnost .

4. Perfektní řešení pro atypická okna

Máte okna atypického tvaru? Plisé žaluzie si poradí. Ať už máte šikmá okna, okna kruhového nebo půlkruhového tvaru, dokonce i stropní a střešní systémy, pro tyto žaluzie žádný problém. Podívejte se třeba na naše žaluzie na střešní okna.

5. Žaluzie nové generace

Myslíte si, že už jsme probrali všechny výhody, které plisé žaluzie nabízí? Počkejte, nyní jsou na řadě žaluzie plisé duál. Tyto žaluzie díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky nabízejí dvojnásobný stínící efekt, ale i skvěle filtrují světlo. Výhodou jsou i úžasné izolační schopnosti. Vzduchové komůrky vytvářejí klimatickou zónu u okna, chrání před horkem, chladem a dokonce i hlukem.

TIP: Přečtěte si také, jak správně čistit a udržovat žaluzie. Samozřejmě nabízíme také servis a opravy žaluzií.

Představili jsme si pět hlavních výhod žaluzií plisé. Tak co, začleníte je i do vašeho domova? Váháte-li, pojďte se inspirovat tady.


Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zimní zahrady přinášejí kouzlo a klid přírody do vašeho domova po celý rok. Jsou ideálním místem pro relaxaci, setkávání s přáteli, nebo dokonce pro práci v inspirativním prostředí. Přemýšlíte-li o přidání zimní zahrady k vašemu domu, nechte se inspirovat nápady, které transformují vaše prostory a zároveň nabízí funkčnost a styl.

Venkovní žaluzie nejenže chrání interiér před sluncem a zvyšují soukromí, ale také mohou významně přispět k estetice a energetické efektivitě budovy. Díky moderním technologiím existuje několik způsobů, jak žaluzie ovládat, od tradičních manuálních metod až po pokročilé automatické systémy. V tomto článku prozkoumáme různé dostupné možnosti.

Zimní zahrada může být úžasným přídavkem k vašemu domovu, poskytujícím místo pro relaxaci, pěstování rostlin, nebo jako příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli po celý rok. Postavit zimní zahradu svépomocí může být výzva, ale s dobrým plánem a správnými materiály je to úplně realizovatelný projekt. V tomto článku vám ukážeme, jak na to.