Zútulněte si svůj domov látkovými roletami

24.11.2023

Každý z nás touží mít doma příjemné a útulné prostředí, kde se můžeme cítit příjemně. Současně však hledáme řešení, které nám pomůže efektivně zastínit okna, abychom náš interiér chránili před zvědavýma očima i ostrým sluncem. Látkové rolety jsou dokonalým řešením pro obě tyto potřeby.

Proč zvolit látkové rolety:

Látkové rolety nejenže skvěle vypadají, ale nabízí i mnoho praktických výhod:

  • Estetika a design:

Upřednostňujete jednobarevný design, vzorované látky nebo individuální potisk? Látkové rolety se mohou dobře přizpůsobit vašemu vkusu i interiéru.

  • Flexibilita:

Látkové rolety můžete klasická okna, ale i umístit na střešní okna, světlíky nebo jiné prosklené plochy.

  • Stínění podle vašich potřeb:

Na výběr je několik typů látek. Transparentní látky nahrazují záclony a působí elegantně, zatímco stínící a zatemňující látky vám umožní regulovat množství světla uvnitř místnosti a chrání vaše soukromí.

Moderní ovládání

Snadné ovládání, to je jedno z hlavní lákadel látkových rolet:

  • Tradiční řetízkové ovládání:

Jednoduché, ale velmi účinné. Za pomoci řetízku regulujeme polohu rolety.

  • Motorický pohon:

Ideální pro milovníky moderních technologií, kdy ovládáme rolety za pomoci dálkového ovladače nebo i vašeho mobilního telefonu!

  • Bateriový pohon:

Tento typ pohon je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají bezdrátové řešení.

Doplňky, které zaujmou

Abyste docílili perfektního vzhledu rolety, lze využít i různé designové doplňky a to od konzol, přes spodní zátěžové profily až po vodící lanka. Vše lze kombinovat tak, aby co nejvíce ladilo interiérem vašeho domu či bytu a splnilo vaše představy.

Kouzlo látkových rolet

Věřte, že i správná volba rolet napomůže k proměně atmosféry celého interiéru. Proto jestli hledáte řešení, které pomůže zastínit místnost před sluncem či chcete jednoduše přidat moderní doplněk, látkové rolety nezklamou. V době, kdy se hodně dbá na detail a individualitu, lze s těmito roletami vyniknout. Rolet máme opravdu bohatý výběr, znáte třeba rolety DEN a NOC?


Rádi Vám zodpovíme vaše další dotazy, proto nás neváhejte nás kontaktovat. Pro dota

zníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

S příchodem teplých měsíců se mnozí z nás těší na čerstvý vzduch bez nutnosti se obávat nevítaných návštěvníků, jako jsou mouchy, komáři či jiný hmyz. Instalace sítě proti hmyzu na okna je efektivním řešením, jak si užívat čerstvého vzduchu bez obtěžování hmyzem. V tomto článku se dozvíte, jak si můžete sami svépomocí namontovat sítě do oken...

Rolety den a noc jsou moderním a funkčním řešením stínění pro každé okno, které kombinuje estetiku a praktičnost. Správné změření rolet je klíčové pro dosažení ideálního výsledku a zajištění, že rolety budou perfektně pasovat a efektivně plnit svou funkci. V tomto článku vám ukážeme, jak na to, abyste si mohli být jisti, že vaše nové rolety den a...

Rozhodli jste se rozšířit svůj domov o zimní zahradu? Tento krok může výrazně zvýšit kvalitu vašeho bydlení a zároveň přidat na estetické hodnotě nemovitosti. Před zahájením výstavby je však klíčové zjistit, zda je pro vaši zimní zahradu potřeba stavební povolení. V tomto článku probereme, kdy je povolení nezbytné a jaké kroky byste měli...