Zútulněte si svůj domov látkovými roletami

24.11.2023

Každý z nás touží mít doma příjemné a útulné prostředí, kde se můžeme cítit příjemně. Současně však hledáme řešení, které nám pomůže efektivně zastínit okna, abychom náš interiér chránili před zvědavýma očima i ostrým sluncem. Látkové rolety jsou dokonalým řešením pro obě tyto potřeby.

Proč zvolit látkové rolety:

Látkové rolety nejenže skvěle vypadají, ale nabízí i mnoho praktických výhod:

  • Estetika a design:

Upřednostňujete jednobarevný design, vzorované látky nebo individuální potisk? Látkové rolety se mohou dobře přizpůsobit vašemu vkusu i interiéru.

  • Flexibilita:

Látkové rolety můžete klasická okna, ale i umístit na střešní okna, světlíky nebo jiné prosklené plochy.

  • Stínění podle vašich potřeb:

Na výběr je několik typů látek. Transparentní látky nahrazují záclony a působí elegantně, zatímco stínící a zatemňující látky vám umožní regulovat množství světla uvnitř místnosti a chrání vaše soukromí.

Moderní ovládání

Snadné ovládání, to je jedno z hlavní lákadel látkových rolet:

  • Tradiční řetízkové ovládání:

Jednoduché, ale velmi účinné. Za pomoci řetízku regulujeme polohu rolety.

  • Motorický pohon:

Ideální pro milovníky moderních technologií, kdy ovládáme rolety za pomoci dálkového ovladače nebo i vašeho mobilního telefonu!

  • Bateriový pohon:

Tento typ pohon je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají bezdrátové řešení.

Doplňky, které zaujmou

Abyste docílili perfektního vzhledu rolety, lze využít i různé designové doplňky a to od konzol, přes spodní zátěžové profily až po vodící lanka. Vše lze kombinovat tak, aby co nejvíce ladilo interiérem vašeho domu či bytu a splnilo vaše představy.

Kouzlo látkových rolet

Věřte, že i správná volba rolet napomůže k proměně atmosféry celého interiéru. Proto jestli hledáte řešení, které pomůže zastínit místnost před sluncem či chcete jednoduše přidat moderní doplněk, látkové rolety nezklamou. V době, kdy se hodně dbá na detail a individualitu, lze s těmito roletami vyniknout.


Rádi Vám zodpovíme vaše další dotazy, proto nás neváhejte nás kontaktovat. Pro dota

zníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zahrada vašeho domova je jeho vizitkou, a pokud se chcete cítit dobře jak uvnitř, tak venku, je důležité nezapomínat na estetiku a funkčnost exteriéru. Jedním z prvků, který může dramaticky zlepšit vzhled i praktičnost vašeho domu, jsou markýzy. Tyto stínící systémy nejen dodají vašemu exteriéru šarm a eleganci, ale také vám umožní využívat...