Zimní zahrady pro celoroční užití: útulný prostor vhodný do jakéhokoliv počasí

20.09.2023

Zimní zahrady, které lze využívat po celý rok, se stávají stále populárnějším prvkem současných domovů. Toužíte i vy po venkovním prostoru, který lze využívat po celý rok? V tom případě je pro vás toto řešení perfektní volbou!

Zimní zahrady jsou velice odolné zasklené systémy, které mohou nabídnout útočiště pro relaxaci či jako prostor pro setkávání s rodinou nebo přáteli. Pojďme se podívat na aspekty, které dělají zimní zahradu skvělou možností, jak rozšířit váš domov.

Výhody zateplené zimní zahrady

Nový prostor, který můžete využívat po celý rok- to nabízí zateplené zimní zahrady! Odolné zasklení odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti, špínou či ruchy z venku. Mimo to si můžete svoji zimní zahradu vybavit klimatizací, který ji chrání před přehříváním při vysokých teplotách i venkovními roletami pro regulaci slunečního světla.

Díky velkému spektru možností designu s posuvnými prvky můžete prostor přizpůsobit podle svých vlastních potřeb. Na výběr jsou bezrámová řešení nebo vybrat variantu s posuvnými prvky. Můžete také zvolit umístění posuvných stěn na levou nebo pravou stranu a tak dosáhnout nejefektivnějšího využití prostoru.

Hliník - lehký, ale současně odolný materiál

Hliník je pro konstrukci zimních zahrad zkrátka ideální. Snadno se udržuje, je lehký, přesto velice pevná a odolný. Jde o skvělé řešení z hlediska udržitelnosti - více než 75 % všeho kdy vytěženého hliníku se stále aktivně využívá. Je plně recyklovatelný bez ztráty kvality a zajišťuje vynikající tepelnou izolaci.

Rádi byste si pořídili zateplenou zimní zahradu?

S plnou důvěrou můžete svěřit svůj projekt do našich rukou. Vybudujeme pro vás vkusnou a stabilní konstrukci, která vám garantuje dlouhou životnost a odolnost po mnoho let. 

Obvykle stavíme přístavby k vašim domům v přízemí, jelikož tyto konstrukce umožňují plynulé spojení s okolní zahradou a díky tomu snadno proměníme interiér na exteriér prostřednictvím otevírání posuvných skleněných stěn. Naše zimní zahrady rovněž mohou být konstruovány na balkonech či terasách.

Součástí našeho projektu je i napojení na elektroinstalaci a topným systémem, stejně jako pečlivé zajištění kvality stavby základů.Nabízíme také 3D skenování pro přesné rozměry a širokou škálu standardních barev bez příplatku. Realizace konstrukce obvykle trvá 2 až 4 dny.


Přenechte nám starosti s výstavbou a těšte se na přidanou hodnotu, kterou vám naše zimní zahrada přinese.


Jsme k dispozici pro jakékoliv dotazy. Neváhejte nás kontaktovat!


Hezky stín


Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice

tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zahrada vašeho domova je jeho vizitkou, a pokud se chcete cítit dobře jak uvnitř, tak venku, je důležité nezapomínat na estetiku a funkčnost exteriéru. Jedním z prvků, který může dramaticky zlepšit vzhled i praktičnost vašeho domu, jsou markýzy. Tyto stínící systémy nejen dodají vašemu exteriéru šarm a eleganci, ale také vám umožní využívat...