Zimní zahrady pro celoroční užití: útulný prostor vhodný do jakéhokoliv počasí

20.09.2023

Zimní zahrady, které lze využívat po celý rok, se stávají stále populárnějším prvkem současných domovů. Toužíte i vy po venkovním prostoru, který lze využívat po celý rok? V tom případě je pro vás toto řešení perfektní volbou!

Zimní zahrady jsou velice odolné zasklené systémy, které mohou nabídnout útočiště pro relaxaci či jako prostor pro setkávání s rodinou nebo přáteli. Pojďme se podívat na aspekty, které dělají zimní zahradu skvělou možností, jak rozšířit váš domov.

Výhody zateplené zimní zahrady

Nový prostor, který můžete využívat po celý rok- to nabízí zateplené zimní zahrady! Odolné zasklení odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti, špínou či ruchy z venku. Mimo to si můžete svoji zimní zahradu vybavit klimatizací, který ji chrání před přehříváním při vysokých teplotách i venkovními roletami pro regulaci slunečního světla.

Díky velkému spektru možností designu s posuvnými prvky můžete prostor přizpůsobit podle svých vlastních potřeb. Na výběr jsou bezrámová řešení nebo vybrat variantu s posuvnými prvky. Můžete také zvolit umístění posuvných stěn na levou nebo pravou stranu a tak dosáhnout nejefektivnějšího využití prostoru.

Hliník - lehký, ale současně odolný materiál

Hliník je pro konstrukci zimních zahrad zkrátka ideální. Snadno se udržuje, je lehký, přesto velice pevná a odolný. Jde o skvělé řešení z hlediska udržitelnosti - více než 75 % všeho kdy vytěženého hliníku se stále aktivně využívá. Je plně recyklovatelný bez ztráty kvality a zajišťuje vynikající tepelnou izolaci.

Rádi byste si pořídili zateplenou zimní zahradu?

S plnou důvěrou můžete svěřit svůj projekt do našich rukou. Vybudujeme pro vás vkusnou a stabilní konstrukci, která vám garantuje dlouhou životnost a odolnost po mnoho let. 

Obvykle stavíme přístavby k vašim domům v přízemí, jelikož tyto konstrukce umožňují plynulé spojení s okolní zahradou a díky tomu snadno proměníme interiér na exteriér prostřednictvím otevírání posuvných skleněných stěn. Naše zimní zahrady rovněž mohou být konstruovány na balkonech či terasách.

Součástí našeho projektu je i napojení na elektroinstalaci a topným systémem, stejně jako pečlivé zajištění kvality stavby základů.Nabízíme také 3D skenování pro přesné rozměry a širokou škálu standardních barev bez příplatku. Realizace konstrukce obvykle trvá 2 až 4 dny.


Přenechte nám starosti s výstavbou a těšte se na přidanou hodnotu, kterou vám naše zimní zahrada přinese. V naší nabídce samozřejmě naleznete také nezateplené zimní zahrady a skleněné střešní systémy.


Jsme k dispozici pro jakékoliv dotazy. Neváhejte nás kontaktovat!


Hezky stín


Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice

tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

S příchodem teplých měsíců se mnozí z nás těší na čerstvý vzduch bez nutnosti se obávat nevítaných návštěvníků, jako jsou mouchy, komáři či jiný hmyz. Instalace sítě proti hmyzu na okna je efektivním řešením, jak si užívat čerstvého vzduchu bez obtěžování hmyzem. V tomto článku se dozvíte, jak si můžete sami svépomocí namontovat sítě do oken...

Rolety den a noc jsou moderním a funkčním řešením stínění pro každé okno, které kombinuje estetiku a praktičnost. Správné změření rolet je klíčové pro dosažení ideálního výsledku a zajištění, že rolety budou perfektně pasovat a efektivně plnit svou funkci. V tomto článku vám ukážeme, jak na to, abyste si mohli být jisti, že vaše nové rolety den a...

Rozhodli jste se rozšířit svůj domov o zimní zahradu? Tento krok může výrazně zvýšit kvalitu vašeho bydlení a zároveň přidat na estetické hodnotě nemovitosti. Před zahájením výstavby je však klíčové zjistit, zda je pro vaši zimní zahradu potřeba stavební povolení. V tomto článku probereme, kdy je povolení nezbytné a jaké kroky byste měli...