Jaké výhody mají venkovní rolety NewSolar® elephant?

23.10.2022
Venkovní rolety NEW
Venkovní rolety NEW

NewSolar® elephant - největší z nejinovativnější řady rolet proti slunci, které byly vytvořeny v souladu s tímto přesvědčením Ludwiga Mies van der Rohe, jednoho z předních architektů a designérů, zakladatele "Moderního hnutí".

Vylepšení geometrie, proporcionálních a modulárních teorií, hmotnostních omezení materiálů, ze kterých je složena, a konečně problémů souvisejících s výhledem a vnímáním - navrhli jsme jedinou hliníkovou roletu, která může dosáhnout šířky až 6,00 m, sestávající z vynikající kvality a silných lamelových profilů s konstantním průřezem, které není nutné podpírat sloupy.

Ale především je NewSolar® elephant schopen zachovat všechny funkční vlastnosti svých roletových závěsů a lamelových profilů, každý o výšce 6,6 cm, v robustním extrudovaném hliníku, který lze upravit tak, aby osvětloval, zastínil slunce nebo větral prostory, výběr personalizace, která více vyhovuje vašim potřebám.

"Co je opravdu krása? Rozhodně nic, co by se dalo vypočítat nebo změřit."

NewSolar® elephant nabízí:

  • různé typy kolejnic pro posuv roletového závěsu;
  • jedinečný rozměr pro rozmístění lamel v rámci stejné rolety;
  • 16 standardních nebo vlastních barev RAL;
  • integrovaný zámek pro konečné uzavření;

Je kompatibilní se všemi typy velkých oken, jeho rozměr lze přizpůsobit jakémukoli typu boxu, instalace je snadná díky dvěma přiloženým bočním lištám; ovládací mechanismus je tichý. Díky svým velkým rozměrům je NewSolar® elephant schopen umocnit kouzlo a design otvorů s velkými okny, vyjadřující globální koncept moderní architektury, který v jediném produktu spojuje energeticky úsporné funkce, sluneční stínění, ochranu proti hluku, eleganci a design.

Dodání, montáž a servis stínění od pergol až po žaluzie se zárukou 4 roky.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zimní zahrady přinášejí kouzlo a klid přírody do vašeho domova po celý rok. Jsou ideálním místem pro relaxaci, setkávání s přáteli, nebo dokonce pro práci v inspirativním prostředí. Přemýšlíte-li o přidání zimní zahrady k vašemu domu, nechte se inspirovat nápady, které transformují vaše prostory a zároveň nabízí funkčnost a styl.

Venkovní žaluzie nejenže chrání interiér před sluncem a zvyšují soukromí, ale také mohou významně přispět k estetice a energetické efektivitě budovy. Díky moderním technologiím existuje několik způsobů, jak žaluzie ovládat, od tradičních manuálních metod až po pokročilé automatické systémy. V tomto článku prozkoumáme různé dostupné možnosti.

Zimní zahrada může být úžasným přídavkem k vašemu domovu, poskytujícím místo pro relaxaci, pěstování rostlin, nebo jako příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli po celý rok. Postavit zimní zahradu svépomocí může být výzva, ale s dobrým plánem a správnými materiály je to úplně realizovatelný projekt. V tomto článku vám ukážeme, jak na to.