Venkovní rolety

23.10.2022
Venkovní rolety NEW
Venkovní rolety NEW

NewSolar® elephant - největší z nejinovativnější řady rolet proti slunci, které byly vytvořeny v souladu s tímto přesvědčením Ludwiga Mies van der Rohe, jednoho z předních architektů a designérů, zakladatele "Moderního hnutí".

Vylepšení geometrie, proporcionálních a modulárních teorií, hmotnostních omezení materiálů, ze kterých je složena, a konečně problémů souvisejících s výhledem a vnímáním - navrhli jsme jedinou hliníkovou roletu, která může dosáhnout šířky až 6,00 m, sestávající z vynikající kvality a silných lamelových profilů s konstantním průřezem, které není nutné podpírat sloupy.

Ale především je NewSolar® elephant schopen zachovat všechny funkční vlastnosti svých roletových závěsů a lamelových profilů, každý o výšce 6,6 cm, v robustním extrudovaném hliníku, který lze upravit tak, aby osvětloval, zastínil slunce nebo větral prostory, výběr personalizace, která více vyhovuje vašim potřebám.

"Co je opravdu krása? Rozhodně nic, co by se dalo vypočítat nebo změřit."

NewSolar® elephant nabízí:

  • různé typy kolejnic pro posuv roletového závěsu;
  • jedinečný rozměr pro rozmístění lamel v rámci stejné rolety;
  • 16 standardních nebo vlastních barev RAL;
  • integrovaný zámek pro konečné uzavření;

Je kompatibilní se všemi typy velkých oken, jeho rozměr lze přizpůsobit jakémukoli typu boxu, instalace je snadná díky dvěma přiloženým bočním lištám; ovládací mechanismus je tichý. Díky svým velkým rozměrům je NewSolar® elephant schopen umocnit kouzlo a design otvorů s velkými okny, vyjadřující globální koncept moderní architektury, který v jediném produktu spojuje energeticky úsporné funkce, sluneční stínění, ochranu proti hluku, eleganci a design.

Dodání, montáž a servis stínění od pergol až po žaluzie se zárukou 4 roky.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Sháníte-li stínění oken či prosklených ploch, nemusíte chodit daleko. Screenové rolety jsou oblíbenou formou stínění, které díky své konstrukci a materiálům nabízí řadu výhod. Nejenže dokážou účinně chránit domov před slunečními paprsky či nežádoucími pohledy sousedů, zároveň však příjemně světlo propouští. Přečtěte si náš článek a zjistěte více o...

V prvním článku jsme se podívali na tři konkrétní typy vnitřního stínění, kterými jsou plisé žaluzie, látkové žaluzie DEN a NOC a posuvné panely. Pokud jste stále nerozhodnuti a pátráte po další možnosti, které by ideálně splňovaly vaše představy, pak se teď zaměříme na další skvělé varianty vnitřního stínění, které mohou být to pravé pro váš...