Proč pořídit rolety na střešní okna?

16.12.2023

Představte si pocit absolutního klidu a pohodlí ve vašem domově, kde vás sluneční paprsky ráno nebudou vyrušovat. Naše rolety na střešní okna jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální komfort i soukromí.

Proč si vybrat naše střešní rolety?


 • 1. Účinná ochrana proti slunci:

  Rolety na střešní okna jsou navrženy tak, aby účinně zamezily nechtěné sluneční paprsky. To znamená, že během slunečných dnů bude ve vašem pokoji přijemněji a chladněji.

 • 2. Zajištění soukromí:

  Střešní rolety zabrání nechtěným pohledům zvenčí a tak jsou vhodným řešením pro větší pocit soukromí.

 • 3. Energetická účinnost:

  Díky jejich izolačním schopnostem rolety pomáhají snižovat náklady na vytápění v během chladných dnů a létě za klimatizaci. To vede k velkým úsporám nákladů na energie.

 • 4. Přizpůsobené vašim potřebám:

  U nás najdete rolety přesně podle vašich představ a na míru!

 • 5. Jednoduché ovládání:

  Rolety mají snadné a pohodlné ovládání. Na výběr máte mezi ručním či motorickým ovládáním, které zvyšuje komfort na maximum.

Výběr materiálu


Střešní rolety najdete v dispozici v celé paletě barev, materiálů i designech. Ať už hledáte něco, co se hodí k modernímu interiéru, nebo preferujete tradičnější vzhled, máme pro vás řešení. Navíc kvalitní materiály zaručují dlouhodobou odolnost i snadnou a příjemnou údržbu.


Přizpůsobte si svůj domov podle svých představ s našimi roletami na střešní okna. Ty nejenže vás ochrání před slunečními paprsky, ale zvýší i estetickou hodnotu vašeho interiéru.


Stále si nejste jisti? Neváhejte se na nás obrátit! Poskytujeme kompletní servis od měření a výběr, po instalaci a následný servis. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout vám nejen kvalitní produkt, ale i podrobné poradenství a dlouhodobou podporu.


Hezky stín

Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zahrada vašeho domova je jeho vizitkou, a pokud se chcete cítit dobře jak uvnitř, tak venku, je důležité nezapomínat na estetiku a funkčnost exteriéru. Jedním z prvků, který může dramaticky zlepšit vzhled i praktičnost vašeho domu, jsou markýzy. Tyto stínící systémy nejen dodají vašemu exteriéru šarm a eleganci, ale také vám umožní využívat...