Proč pořídit rolety na střešní okna?

16.12.2023

Představte si pocit absolutního klidu a pohodlí ve vašem domově, kde vás sluneční paprsky ráno nebudou vyrušovat. Naše rolety na střešní okna jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální komfort i soukromí.

Proč si vybrat naše střešní rolety?


 • 1. Účinná ochrana proti slunci:

  Rolety na střešní okna jsou navrženy tak, aby účinně zamezily nechtěné sluneční paprsky. To znamená, že během slunečných dnů bude ve vašem pokoji přijemněji a chladněji.

 • 2. Zajištění soukromí:

  Střešní rolety zabrání nechtěným pohledům zvenčí a tak jsou vhodným řešením pro větší pocit soukromí.

 • 3. Energetická účinnost:

  Díky jejich izolačním schopnostem rolety pomáhají snižovat náklady na vytápění v během chladných dnů a létě za klimatizaci. To vede k velkým úsporám nákladů na energie.

 • 4. Přizpůsobené vašim potřebám:

  U nás najdete rolety přesně podle vašich představ a na míru! Najdete u nás samozřejmě také venkovní rolety.

 • 5. Jednoduché ovládání:

  Rolety mají snadné a pohodlné ovládání. Na výběr máte mezi ručním či motorickým ovládáním, které zvyšuje komfort na maximum.

Výběr materiálu


Střešní rolety najdete v dispozici v celé paletě barev, materiálů i designech. Ať už hledáte něco, co se hodí k modernímu interiéru, nebo preferujete tradičnější vzhled, máme pro vás řešení. Navíc kvalitní materiály zaručují dlouhodobou odolnost i snadnou a příjemnou údržbu.


Přizpůsobte si svůj domov podle svých představ s našimi roletami na střešní okna. Ty nejenže vás ochrání před slunečními paprsky, ale zvýší i estetickou hodnotu vašeho interiéru.

Vnitřních rolet máme široký výběr, najdete u nás římské rolety, látkové rolety, rolety DEN a NOC nebo zatemňovací rolety.


Stále si nejste jisti? Neváhejte se na nás obrátit! Poskytujeme kompletní servis od měření a výběr, po instalaci a následný servis. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout vám nejen kvalitní produkt, ale i podrobné poradenství a dlouhodobou podporu.


Hezky stín

Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

S příchodem teplých měsíců se mnozí z nás těší na čerstvý vzduch bez nutnosti se obávat nevítaných návštěvníků, jako jsou mouchy, komáři či jiný hmyz. Instalace sítě proti hmyzu na okna je efektivním řešením, jak si užívat čerstvého vzduchu bez obtěžování hmyzem. V tomto článku se dozvíte, jak si můžete sami svépomocí namontovat sítě do oken...

Rolety den a noc jsou moderním a funkčním řešením stínění pro každé okno, které kombinuje estetiku a praktičnost. Správné změření rolet je klíčové pro dosažení ideálního výsledku a zajištění, že rolety budou perfektně pasovat a efektivně plnit svou funkci. V tomto článku vám ukážeme, jak na to, abyste si mohli být jisti, že vaše nové rolety den a...

Rozhodli jste se rozšířit svůj domov o zimní zahradu? Tento krok může výrazně zvýšit kvalitu vašeho bydlení a zároveň přidat na estetické hodnotě nemovitosti. Před zahájením výstavby je však klíčové zjistit, zda je pro vaši zimní zahradu potřeba stavební povolení. V tomto článku probereme, kdy je povolení nezbytné a jaké kroky byste měli...