Látkové rolety DEN a NOC: Specifika a proč jsou ideálním řešením pro interiér

01.12.2023

Představte si ve vaší domácnosti funkční doplněk s elegantním a nápaditým designem - to přesně jsou látkové rolety VISION neboli DEN/NOC. Tyto rolety nabízí velkou flexibilitu při regulaci světla a příjemně zútulní vaši domácnost.

Hlavní vlastnosti látkových rolet DEN/NOC

Zajímavý design:

Rolety přinášejí kombinaci světlých a tmavých pruhů látky. Díky střídání průsvitných a polopropustných pruhů můžete příjemně regulovat světlo v místnosti. Současně jste chráněni před nepříjemným pohledy kolemjdoucích.

Ruční nebo motorické ovládání:

Na výběr máte mezi manuálním ovládáním pomocí řetízku nebo motorického ovládání. U nás najdete motorické ovládání od značky Somfy, která je lídrem v oblasti motorů pro rolety.

Variabilní ovládání u motorických rolet:

Vyberete-li si ovládání pomocí motoru, můžete využívat nástěnný vypínač, dálkové ovládání či praktické ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

Motorický pohon - Bateriové rolety


Pokud hledáte špičku v oblasti motorického pohonu, je tu pro vás bateriový pohon. Je zde několik důležitých předností:


  • Bez nutnosti stavebních úprav:

Díky bateriovému pohonu nemusíte řešit žádné složité instalace.


  • Dlouhá životnost:

Životnost baterie vydrží až 3 roky. motor bateriového pohonu je minimálně zatěžován, protože se používá jen k rozjezdu a zastavení pružinového systému.


  • Velmi tichý provoz:

Pokud hledáte opravdu tiché motorové ovládání, toto je ideální volba. Jde totiž o jeden z nejtišších motorů dostupných na trhu.

  • Kompaktnost a design:

Celý mechanismus, včetně baterií, je ukryt uvnitř navíjecí hřídele a tím si zachovává kompaktnost a elegantní vzhled.

Tento praktický doplněk si zamilujete


Látkové rolety DEN/NOC nejsou pouze dalším stínícím prvkem. Velmi elegantně doplní váš interiér, zajistí soukromí i komfort a navíc, díky modernímu bateriovému ovládání, je jejich užívání velice příjemné a snadné. Kromě rolet DEN a NOC máme i široký výběr dalších látkových rolet.


Naše zkušenosti jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Proto se neváhejte na nás obrátit. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.czNejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

S příchodem teplých měsíců se mnozí z nás těší na čerstvý vzduch bez nutnosti se obávat nevítaných návštěvníků, jako jsou mouchy, komáři či jiný hmyz. Instalace sítě proti hmyzu na okna je efektivním řešením, jak si užívat čerstvého vzduchu bez obtěžování hmyzem. V tomto článku se dozvíte, jak si můžete sami svépomocí namontovat sítě do oken...

Rolety den a noc jsou moderním a funkčním řešením stínění pro každé okno, které kombinuje estetiku a praktičnost. Správné změření rolet je klíčové pro dosažení ideálního výsledku a zajištění, že rolety budou perfektně pasovat a efektivně plnit svou funkci. V tomto článku vám ukážeme, jak na to, abyste si mohli být jisti, že vaše nové rolety den a...

Rozhodli jste se rozšířit svůj domov o zimní zahradu? Tento krok může výrazně zvýšit kvalitu vašeho bydlení a zároveň přidat na estetické hodnotě nemovitosti. Před zahájením výstavby je však klíčové zjistit, zda je pro vaši zimní zahradu potřeba stavební povolení. V tomto článku probereme, kdy je povolení nezbytné a jaké kroky byste měli...