Látkové rolety DEN a NOC: Specifika a proč jsou ideálním řešením pro interiér

01.12.2023

Představte si ve vaší domácnosti funkční doplněk s elegantním a nápaditým designem - to přesně jsou látkové rolety VISION neboli DEN/NOC. Tyto rolety nabízí velkou flexibilitu při regulaci světla a příjemně zútulní vaši domácnost.

Hlavní vlastnosti látkových rolet DEN/NOC

Zajímavý design:

Rolety přinášejí kombinaci světlých a tmavých pruhů látky. Díky střídání průsvitných a polopropustných pruhů můžete příjemně regulovat světlo v místnosti. Současně jste chráněni před nepříjemným pohledy kolemjdoucích.

Ruční nebo motorické ovládání:

Na výběr máte mezi manuálním ovládáním pomocí řetízku nebo motorického ovládání. U nás najdete motorické ovládání od značky Somfy, která je lídrem v oblasti motorů pro rolety.

Variabilní ovládání u motorických rolet:

Vyberete-li si ovládání pomocí motoru, můžete využívat nástěnný vypínač, dálkové ovládání či praktické ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

Motorický pohon - Bateriové rolety


Pokud hledáte špičku v oblasti motorického pohonu, je tu pro vás bateriový pohon. Je zde několik důležitých předností:


  • Bez nutnosti stavebních úprav:

Díky bateriovému pohonu nemusíte řešit žádné složité instalace.


  • Dlouhá životnost:

Životnost baterie vydrží až 3 roky. motor bateriového pohonu je minimálně zatěžován, protože se používá jen k rozjezdu a zastavení pružinového systému.


  • Velmi tichý provoz:

Pokud hledáte opravdu tiché motorové ovládání, toto je ideální volba. Jde totiž o jeden z nejtišších motorů dostupných na trhu.

  • Kompaktnost a design:

Celý mechanismus, včetně baterií, je ukryt uvnitř navíjecí hřídele a tím si zachovává kompaktnost a elegantní vzhled.

Tento praktický doplněk si zamilujete


Látkové rolety DEN/NOC nejsou pouze dalším stínícím prvkem. Velmi elegantně doplní váš interiér, zajistí soukromí i komfort a navíc, díky modernímu bateriovému ovládání, je jejich užívání velice příjemné a snadné. Kromě rolet DEN a NOC máme i široký výběr dalších látkových rolet.


Naše zkušenosti jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Proto se neváhejte na nás obrátit. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.czNejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Pěstování vinné révy na pergole není jen atraktivním způsobem, jak vylepšit vaši zahradu, ale může být také začátkem vaší vášně pro výrobu vlastního vína. Pergola nabízí ideální podmínky pro růst a zrání hroznů, díky čemuž se stává nejen funkčním, ale i esteticky příjemným prvkem vašeho exteriéru. V tomto článku se dozvíte, jak úspěšně pěstovat...

Vlastnictví zahrady nabízí spoustu možností, jak kreativně využít volný prostor. Ať už máte malou zahrádku nebo rozlehlý pozemek, existuje mnoho způsobů, jak jej proměnit ve funkční a esteticky příjemné místo. V tomto článku prozkoumáme různé možnosti, co všechno lze na zahradě postavit, a jakým způsobem můžete svůj pozemek co nejlépe využít.

Terasa může být úžasným místem pro relaxaci a zábavu, ale během horkých letních dnů se může bez správného stínění rychle proměnit v nepříjemně horké místo. Existuje několik způsobů, jak efektivně zastínit terasu, od tradičních stříšek až po moderní zasklení. V tomto článku prozkoumáme různé možnosti, které vám pomohou vytvořit na vaší terase...