Látkové rolety DEN/NOC

01.12.2023

Představte si ve vaší domácnosti funkční doplněk s elegantním a nápaditým designem - to přesně jsou látkové rolety VISION neboli DEN/NOC. Tyto rolety nabízí velkou flexibilitu při regulaci světla a příjemně zútulní vaši domácnost.

Hlavní vlastnosti látkových rolet DEN/NOC

Zajímavý design:

Rolety přinášejí kombinaci světlých a tmavých pruhů látky. Díky střídání průsvitných a polopropustných pruhů můžete příjemně regulovat světlo v místnosti. Současně jste chráněni před nepříjemným pohledy kolemjdoucích.

Ruční nebo motorické ovládání:

Na výběr máte mezi manuálním ovládáním pomocí řetízku nebo motorického ovládání. U nás najdete motorické ovládání od značky Somfy, která je lídrem v oblasti motorů pro rolety.

Variabilní ovládání u motorických rolet:

Vyberete-li si ovládání pomocí motoru, můžete využívat nástěnný vypínač, dálkové ovládání či praktické ovládání přes chytrý telefon nebo tablet.

Motorický pohon - Bateriové rolety


Pokud hledáte špičku v oblasti motorického pohonu, je tu pro vás bateriový pohon. Je zde několik důležitých předností:


  • Bez nutnosti stavebních úprav:

Díky bateriovému pohonu nemusíte řešit žádné složité instalace.


  • Dlouhá životnost:

Životnost baterie vydrží až 3 roky. motor bateriového pohonu je minimálně zatěžován, protože se používá jen k rozjezdu a zastavení pružinového systému.


  • Velmi tichý provoz:

Pokud hledáte opravdu tiché motorové ovládání, toto je ideální volba. Jde totiž o jeden z nejtišších motorů dostupných na trhu.

  • Kompaktnost a design:

Celý mechanismus, včetně baterií, je ukryt uvnitř navíjecí hřídele a tím si zachovává kompaktnost a elegantní vzhled.

Tento praktický doplněk si zamilujete


Látkové rolety DEN/NOC nejsou pouze dalším stínícím prvkem. Velmi elegantně doplní váš interiér, zajistí soukromí i komfort a navíc, díky modernímu bateriovému ovládání, je jejich užívání velice příjemné a snadné.


Naše zkušenosti jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Proto se neváhejte na nás obrátit. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.czNejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zahrada vašeho domova je jeho vizitkou, a pokud se chcete cítit dobře jak uvnitř, tak venku, je důležité nezapomínat na estetiku a funkčnost exteriéru. Jedním z prvků, který může dramaticky zlepšit vzhled i praktičnost vašeho domu, jsou markýzy. Tyto stínící systémy nejen dodají vašemu exteriéru šarm a eleganci, ale také vám umožní využívat...