Hlavní výhody hliníkových systémů

24.05.2023

Článek na portálu PrahaDnes.info


Proč hliník? Moderní systémy musí být dobře izolovaná, odolná a snadno se udržovat. Hliník tyto tři požadavky dokonale splňuje.

Vytvořit si komfortní prostor pro možnost relaxace prakticky v každém počasí umožňují moderní hliníkové systémy, které navíc ušetří náklady na vytápění.

Současným trendem jsou hliníkové venkovní systémy

Venkovní střešní systémy přinášejí hned několik zásadních výhod. Zaleží na tom, jaký typ si pro zvýšení svého komfortu zvolíte. V současné době se nabízí hned několik možností. Zajímavým a designově dokonalým prvkem jsou posuvné systémy, které mohou zasklený prostor proměnit v další místnost a zároveň opticky zvětší a prosvětlí prostory, u kterých jsou instalovány.

  • Ovládání posuvných dveří je velice snadné.
  • Stačí je jen lehce odtlačit do strany.

Posuvná řešení vynikají vysokou odolností a splňují i náročné požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci. K jejich odolnosti přispívají pochopitelně výrobní materiály. Vysoce odolné sklo v kombinaci s hliníkovou konstrukcí je ideálním řešením i pro místa, která jsou vystavena větší měrou náročným povětrnostním podmínkám.

  • Systém je vodotěsný a větru odolný.
  • Tím pádem ušetříte za energie na vytápění.
  • Teplo vám totiž už nebude z místnosti unikat.

Střešní systémy pro vaši zimní zahradu

Další možností jsou skleněné střešní systémy, které jsou navržené jako možná varianta zimní zahrady. Skleněné střešní hliníkové systémy poskytnou v horkých letních dnech příjemný stín a v zimě budete chráněni před deštěm a větrem. Velkou výhodou hliníkových systémů je jejich velká variabilita. 

Například řešení Bespokesolutions je možné přizpůsobit všem stylům a může se tak stát součástí jak rustikálně pojaté nemovitosti, tak i moderní stavby.

Hlavní výhody hliníkových konstrukcí

Hliník je velice oceňovaným a využívaným stavebním materiálem.

Za jeho hlavní výhody jsou považovány:

  • velká přizpůsobivost při manipulaci
  • nízká hmotnost - výhoda především u střešních systémů
  • odolnost vůči mechanickému poškození, zubu času i povětrnostním podmínkám
  • ekonomicky příznivé pořizovací náklady

Hliníkové venkovní systémy vám zajistí firma Hezký stín.


Neváhejte nás kontaktovat.


Hezky stín

Jankovcova 2a

Praha 7 Holešovice - 170 00

Mobil: +420 770 644 810

Email: info@hezkystin.cz

www.hezkystin.cz

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Zimní zahrady přinášejí kouzlo a klid přírody do vašeho domova po celý rok. Jsou ideálním místem pro relaxaci, setkávání s přáteli, nebo dokonce pro práci v inspirativním prostředí. Přemýšlíte-li o přidání zimní zahrady k vašemu domu, nechte se inspirovat nápady, které transformují vaše prostory a zároveň nabízí funkčnost a styl.

Venkovní žaluzie nejenže chrání interiér před sluncem a zvyšují soukromí, ale také mohou významně přispět k estetice a energetické efektivitě budovy. Díky moderním technologiím existuje několik způsobů, jak žaluzie ovládat, od tradičních manuálních metod až po pokročilé automatické systémy. V tomto článku prozkoumáme různé dostupné možnosti.

Zimní zahrada může být úžasným přídavkem k vašemu domovu, poskytujícím místo pro relaxaci, pěstování rostlin, nebo jako příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli po celý rok. Postavit zimní zahradu svépomocí může být výzva, ale s dobrým plánem a správnými materiály je to úplně realizovatelný projekt. V tomto článku vám ukážeme, jak na to.