Ekologické venkovní stínění: Rolety na solární pohon

18.10.2023

Moderní technologie se stále mění, vyvíjí. Proč toho nevyužít i v našich domovech? Zajímavých a inovativním produktem jsou rolety s motorem na solární pohon. Ty nejenže zajistí účinné stínění i během velmi slunečného dne, současně přináší i ekologické a ekonomické výhody. Jak fungují? Přečtěte si více.

Co znamená "na solární pohon"?


Tyto rolety mají integrovaný solární panek, který slouží k nabíjení baterie napájející motor rolet. Díky tomu je možné rolety ovládat i na místech, kde není zdroj elektrické energie. Solární pohon je tak nejen ekologický, ale současně chrání i vaši peněženku.

Hlavní výhody rolet na solární pohon


Shrňme si hlavní výhody, které tyto rolety nabízí:

1. Účinná tepelná izolace

Venkovní rolety skvěle brání úniku tepla a napomáhají tak udržení stabilních teplot během celého dne.


2. Chrání bezpečnost domácnosti

Rolety na solární pohon představují navíc bezpečnostní opatření a to nejen díky jejich venkovnímu umístění, ale navíc je můžete nastavit tak, aby simulovali vaši přítomnost a sami se otevřou a zavířou v časech, které nastavíte.


3. Ochrana před hlukem

Ruch z venku dokáže být pěkně nepříjemný. Venkovní rolety mohou ale tento rušivý element snížit.


4. Chrání před venkovními vlivy

Zuří venku bouřka či silný vítr? Při zatažení rolet jsou vaše okna chráněna.


5. Perfektní stínění

Potřebujete během dne docílit úplného zatemnění, nebo chcete zastínění, které vás bude chránit během horkých dnů? Rolety na solární pohod tyto požadavky splní skvěle.


Snadné ovládání rolet


Ovládání rolet na solární pohon je opravdu jednoduché a chytré. Stačí zmáčknout tlačítko na ovladači, použít mobilní aplikaci nebo dokonce použít hlasový příkaz a rolety se podle vašeho zadání zavřou či otevřou. Už nejsou potřeba žádné kliky nebo šňůrky, toto řešení je rychlé, pohodlné a navíc přispívá k bezpečnosti domova.

Závěrem bychom se s vámi rádi podělili o zpětnou vazbu našeho zákazníka:


"Máme hotový dům a z důvodu nepřipravenosti elektrického proudu k roletám nám firma Hezký stín doporučila a namontovala rolety na solární pohon, kde není potřeba další stavební úpravy. Sám jsem překvapený jak dobře rolety fungují. Dobře odvedená práce se vším všudy."


Venkovní rolety na solární pohon nejenže přináší do vašich domovů příjemný komfort, zabezpečení i úspory energie, ale navíc jsou výborným ekologickým řešením!

Pokud hledáte inovativní a udržitelné způsoby, rolety na solární pohon jsou za nás jednoznačnou volbou.


Rádi Vám zodpovíme vaše další dotazy, proto nás neváhejte kontaktovat. Pro dotazníkový formulář stačí kliknout tady.


Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
tel. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz