Článek na portálu LIVING HOME

29.03.2023

www. livinghome.cz


Možnosti venkovního zastínění od firmy Hezký stín jsou velice široké


Při jeho výběru vždy záleží na konkrétních požadavcích a také na prostředí, ve kterém mají být instalovány.


Venkovní stínění

Nevíte, jaký prvek pro efektivní zastínění vybrat? Pořadí Vám tým www.hezkystin.cz. Pro zastínění velkých ploch jsou dobrým řešením markýzy. Tyto pevné konstrukce jsou vyráběné v 18 různých typech a 260 barevných variantách. Markýzy je možné ovládat ručně, klikou, motorem nebo je vybavit dálkovým ovládáním. Markýzy se k zastínění využívají především na terasách, balkónech, restauračních zahrádkách nebo ve výlohách obchodů. Vzhledem k dostatečně velké ploše lze markýzu využít i jako účinný reklamní nosič.

Stínící prvky, které zvýší nejen komfort, ale také vaši bezpečnost

Další možnosti zastínění přinášejí okenní fólie. Tento prvek má za úkol zabránit přílišnému vniknutí slunečních paprsků a naprostému vniknutí zlodějů. Fólie jsou využitelné nejen v běžných obytných domech, ale své místo nacházejí ve velké míře také v komerčních budovách. Výhodou fólií na okna je jejich aplikace bez nutnosti výměny stávajícího okna.

o Protisluneční okenní fólie mohou významným způsobem zvýšit komfort v místnosti a zároveň snížit náklady za energie.

o Tím, že se sníží v horkých dnech pomocí protisluneční fólie teplota v místnosti, není nutné používat klimatizaci.

Prvky pro vaši pohodu a komfort

Velice oblíbené jsou v současné době zimní zahrady. Nemusíte nikam chodit, a přesto jste stále v kontaktu s přírodou. Není to ale jediná výhoda. Díky instalaci zimní zahrady získáte jednu místnost navíc a ušetříte náklady za energie a také na domácnost. V zimní zahradě lze pěstovat ovoce, zeleninu nebo například bylinky. Celoskleněné systémy v kombinaci s hliníkem jsou vysoce odolné vůči všem povětrnostním vlivům i nárazům.

Posedět si venku prakticky za každého počasí umožní vhodně umístěná pergola. Pergola XY je moderní, odolná a nadčasová. Shodne se s každým stylem a své místo si najde na každé zahradě. Odolnost konstrukce je dána hliníkovými profily, které jsou spojené pomocí laseru.

Stínící plachty jsou ušité z italských látek a vyznačují se vysokou odolností vůči nečistotám a působení zubu času. Technologické zpracování pergoly umožňuje nastavení ideálního sklonu a ochranu před "nízkým" sluncem. Tato regulace také zajistí bezproblémový odtok vody v deštivém počasí.

Neváhejte nás kontaktovat.

Hezky stín
Jankovcova 2a
Praha 7 – 17000
Holešovice
těl. +420 770 644 810
info@hezkystin.cz
www.hezkystin.cz